Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Co to za postać z gry 2

Polecane posty

1. Zagadka zgodna z regulaminem FA.

2. Zgadujemy postać: główną - z fragmentu jej twarzy, ciała, poboczną z całego ciała (no, jak ktoś się uprze a postać jest charakterystyczna, to też z fragmentu, typu nos, noga, ręka). Obydwa rodzaje postaci odgadujemy też za pomocą ich opisów lub ogólnym tekście o nich. Potrzeba: nazwa postaci, uzasadnienie 9przy zgadywaniu ze zdjęć warto podać, co to za część ciała, przy twarzach nie trzeba).

3. Zagadka trwa maksymalnie dwa dni bez podpowiedzi, z podpowiedziami - byle nie przedłużać ;); jeżeli w tym czasie osoby zgadujące nie dadzą rady, zadający mówi odpowiedź i przekazuje wybranemu przez siebie użytkownikowi.

4. Jeżeli w ciągu doby nie zgłosi się osoba, która odgadła zagadkę, pierwszy chętny ją przejmuje.

5. Jeden post = jedna odopowiedź!

A zagadkę zadaje 47 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie aż mi szczęka odpadła...

Do kogo to pasuje?

Mój edit zjechał się w czasie z postem Hitoriego... nie wiem kto był szybciejszy...

@MathRevan27

Nie, zostałem w klimatach (przejęzyczenie celowe, sorki, ale twój nick się nadaje :7)

Eee... Zwracam uwagę na pewne przejęzyczenie w tym poście... Zwracam również uwagę na to, że zostaję w temacie... (Zerknijcie proszę do góry...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...