Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Gość virtualsnake

Czy to znaczy,że jest zła?Np.ja wolę pierwszą część od drugiej.Swoją drogą,pewnie mi nie uwierzycie,ale w pierwszym Diablo znalazłem kiedyś kuszę.Do teraz nie mogę sobie wybaczyć,że nie zachowałem save'ów albo chociarz nie zrobiłem screena...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że jedynka ma lepszy klimat niż dwójka. Grałem w jedynke (tzn hellfire)po tym jak przeszedłem dwójke. I pierwsza częsć bardziej chyba wciąga.

Też uważam że jedynka miała to COŚczego dwójce zabrakło. Nie przeszedłem ani jednej :wink: , ale w jedynkę grałem zdecydowanie dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qn`ik
pewnie mi nie uwierzycie,ale w pierwszym Diablo znalazłem kiedyś kuszę.

Ja uwierzę, bo też chyba kiedyś znalazłem - jako Unique Item... Ale strzalala chyba jak zwykly luk?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serii diablo niewatpliwie popluranosc przuniosa czesc I i wedlig mnie pod wzgledme grywalnosci, a to sie przede wszystkim liczy, pobija na glowe Diablo II... zreszta kazda gra pod nazwa Diablo wydana przez Blizzard bedzie sie rozchodzic jak swieze buleczki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil_bbg

obie części są spox ale w 1 znacznie dlużej ciupałem niz w 2 chociarz obydwie przeszłem ogulnie seria diablo jest cool (zachęcam do gry szczegulnie w 1)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marszał

Mówta co chceta: Diablo 1 to gra-legenda. I nic tego nie zmieni! Wkurza mnie tylko to, że nie można biegać(w HellFire można tylko w mieście).

BTW:Chciałbym ujrzeć Diablo 3. Napiszcie co o tym sądzicie. Co chcielibyście ujrzeć w D3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Ot kolejna bezmyslna rozwalanka wszelakiej masci potworow ;) Ta gra raczej nie jest dla mnie... ale napewno znajdzie wielu swoich wiernych fanow :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha
Chciałbym ujrzeć Diablo 3. Napiszcie co o tym sądzicie. Co chcielibyście ujrzeć w D3.

Ja sobie Diablo 3 nie wyobrażam, moim zdaniem ta seria powinna być zakończona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Kurcze ale sie wyglupilem! Ten post mialbyc zamieszczony w temacie gry Will Rock... ale mniejsza z tym ;) Prosze o skasowanie ;) A co do Diablo 3 to jezeli kiedykolwiek cos takiego wyjdzie to oczekuje, ze bedzie po prostu wyjatkowa (pelne 3D, wspaniala fabula, klimacik, fajna muzyka i ogromna ilosc broni, czarow itp.) Czyli to co tygryski lubia najbardziej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sokar

a ja uwielbiam diablo i 1 i 2 gieki sa mega nie mi zrobia tylko jescze 3 to bede juz szczesliwy 1 to klasyk a 2 mi sie do dzis nie nudzi i panjowie z blizzarda nie jak Boga kocham nie zakonczyli cyklu bo zostane wtedy dobity diablo jest i ma byc tyle na ten temat :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bepski

Diablo II najlepsza gra na świecie a z dodatkiem mmmmmmm cud miód.

Odkąd założyli u mnie sieć to cały czas gramy w Diablo

BTW: Counter-Strike też jest fajny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sokar

No nareszcie ktos mowi o Diablo pozytywnie (jak JA), ale nie powiem o CS ze jest super (wprost powiem ze jest biedacki, ale takie jest moje zdanie :x ), co do questow w diablo to niektore rzeczywiscie sa troche denne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Czy to znaczy,że jest zła?Np.ja wolę pierwszą część od drugiej...

Tak ale wyobraź sobie co by było gdyby nie nowe postacie, rozwiązania i przedmioty. I choć twierdzę, że "dwójka" jest lepsza to bez pierwszej części by jej nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draco_N

W D1 nie grałem a w D2 gram od premiery aż do dziś i dalej ta gra RULEZ zaraz obok Ut Falouta i Planescepa

A apropo D3 to jeżeli czyta to ktos co był na Tw kiedy Gs padł to wie że my już prawie zrobilismy D3 w C++. Jakie tam teksty odchodziły hoho...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Weehawken

D1 ma bardziej mroczny klimat- no i ma przewagę nad dwójką w postaci "ładniejszego";) Butchera (czyli Rzeźnika, choć w 2 występuje jako Kowal chyba). A D3 wyobrażam sobie jako rzeźnię totalną, 2x tyle czarów co w D2, 2x tyle umiejętności, 2x tyle broni i 2x dłuższą grę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo 1 grałem ale tylko do IV"aktu" bo mnie te gupie rycerze rozwalały. Za to Diablo 2 uhh Ta gra cały czas wciąga jak normalnie...niewiem co :) . Miałem barbarzyńców na: 24,26,28,29,56, a teraz 64 i Nekromante na 74. Dzisiaj z qmplami zaczeliśmy nowymi postaciami. A i jeszcze druida i zabójczynie na 49. Za każdym razem jak gram nowom postacią gra mnie wciąga. WYPAS!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mister Masyl
Diablo 1 grałem ale tylko do IV"aktu" bo mnie te gupie rycerze rozwalały. Za to Diablo 2 uhh Ta gra cały czas wciąga jak normalnie...niewiem co :) . Miałem barbarzyńców na: 24,26,28,29,56, a teraz 64 i Nekromante na 74. Dzisiaj z qmplami zaczeliśmy nowymi postaciami. A i jeszcze druida i zabójczynie na 49. Za każdym razem jak gram nowom postacią gra mnie wciąga. WYPAS!!

nic dodać nic ująć. Widać wielkośc gry skoro po tak długim czasie grania wzbudza ona takie emocje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...