Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dag

DarkSiders - kod błędu 51

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie. Otóż wczoraj kupiłem sobie grę DarkSiders. Zarejestrowałem się na Steam, zainstalowałem grę, pobrała się aktualizacja, po czym ją uruchomiłem. Gra działała bez zarzutu. Dziś również miałem zamiar zagrać, jednak tym razem wyświetlił mi się błąd (jak w temacie). Oczywiście w takim wypadku gry nie można uruchomić.

Na steam jestem zalogowany, gra Darksiders jest wyświetlona (aktualny zapis gry, wartości w % jak i udoskonalenia). W Steam jest również gra wyświetlona w panelu po lewej stronie w spisie gier. Pewnie wszyscy wiedzą o czym mówię. Grę reinstalowałem jak i Steam'a, jednak to nie pomogło.

Szukałem w google, jednak nie byłem w stanie nic znaleźć co by pomogło. Zwracam się więc do was o takową pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź integralność plików. PPM na tytuł w oknie Steam i trzecia zakładka.

Dziękuję za odpowiedź. Jednak klikając na nazwę gry w oknie Steam wyświetlają mi się takie opcje : zagraj, informacje o sklepach, wyświetl stronę sklepu, wyświetl forum, poleć znajomym, dodaj do ulubionych, edytuj kategorię, utwórz skrót na pulpicie, kopia zapasowa plików gry, usuń zawartość lokalną, właściwości.

Bo rozumiem, ze pisząc "tytuł" masz na myśli nazwę gry? Może źle Cie po prostu zrozumiałem :) Można prosić dokładniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij PPM na tytule, wybierz "właściwości" i przejdź do zakładki pliki lokalne czy coś takiego (local files). To jest właśnie ta trzecia zakładka o której mówił Kawalorn. Tam będziesz miał opcję sprawdzenia integralności plików gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij PPM na tytule, wybierz "właściwości" i przejdź do zakładki pliki lokalne czy coś takiego (local files). To jest właśnie ta trzecia zakładka o której mówił Kawalorn. Tam będziesz miał opcję sprawdzenia integralności plików gry.

Rozumiem. Zrobiłem jak napisałeś i wyświetliła się informacja "Wszystkie pliki zostały pomyślnie zweryfikowane". Jednak nadal wyświetla się informacja "Nie można uruchomić gry Darksiders (kod błędu 51).

Udało mi się uruchomić grę. Wszedłem w folder z grą i usunąłem kilka plików (nie pamiętam których). Wtedy kliknąłem tę weryfikację plików ponownie, pojawiła się informacja, że niektóre pliki są uszkodzone czy coś w tym stylu i że zostaną pobrane ponownie. Po pobraniu gra działa dalej.

Dziękuję za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...