Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SeriousBoy

X-men Origins Wolverine - nie rusza

Polecane posty

Witam! Ostatnio na giermaszu w biedrze złapałem Chivarly, GUNA no i właśnie X-Mena. Zainstalowałem grę, wszystko poszło dobrze, ale jak uruchamiam to przez chwilę kursor zmienia się na obracającą się płytę (standard) w procesach pojawia się wolverine.exe, ale po dłuższej chwili znika i gra oczywiście nie startuje. Próbowałem trybu zgodności, mam wszystkie sterowniki aktualne, nawet próbowałem wgrać cracka, bo myślałem że to coś z zabezpieczeniami, ale nic nie działa. confused_prosty.gif Tutaj foto dla niedowiarków tongue_prosty.gifhttp://imgur.com/QEpHvQB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi się tak nie chciała uruchomić jakaś beznadziejna gra(minecraft albo assassin's creed liberation hd pirackie) to nawalałem w ikonkę , a po czasie się wreszcie włączało.

Tylko nawalałem jak w qte, żeby w menadżerze jak najwięcej się otworzyło aplikcji tych, bo normalnie gra startująca przz moment się w nim pojawiała i znikała.

Wiem, że to żadna porada, ale spróbuj [CIACH] w ikonkę, nic ci nie zaszkodi xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadam oryginalny nośnik i to nawet udowodniłem, a gra nie działa, to pobranie cracka nie jest w żadnym stopniu piractwem, ba nie jest nawet moralnie niepoprawne. Jeśli za coś zapłaciłem, to chyba mam prawo żeby to działało prawda? Sam crack to nie piractwo i sugerowanie że jestem piratem zbyt miłe nie jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale się mylisz. Licencja zabrania ingerowania w zabezpieczenia gry więc crackowanie nadal jest łamaniem praw autorskich. Oryginalny nośnik w żadnym przypadku nie usprawiedliwia użycia cracka. Oczywiście nie jest to jakieś bardzo duże wykroczenie dlatego na razie tylko upominam, ale proszę już więcej tego nie robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Specialnie się zarejestrowałem bo ta gra faktycznie nie działa, po kliknięciu zajętość procesora wzrasta a pozniej spada i nic. Mój konfig to Phenom x4 2,2 ghz (gra wymaga min. 1 rdzenia p4 3,0ghz) na youtube na moim phenomie ludzie grają jak się patrzy) Grafika gigabyte radeon 6570 2 gb, system windows 8.1 i na tym systemie ludzie też ją odpalają. Aktualizowany direct x , tryby zgodności nic nie dają. Ten numer kupiłem specialnie dla tej gry a że nie działa to nie powiem jakie jest moje odczucie. Gra była instalowana już 5 razy w tym z innego forum też samą instalacje ostatnie 2 razy puszczałem w trybe zgodności z xp i vista i nic to nie zmienia, instalowałem starsze strowniki które były na dołączone do karty graficznej i też nic. Na 2 komputerze z win xp i p4 2,7 ghz podkręconym specialnie na test do 3 ghz i grafiką asus gforce 9550 1 gb też nie odpaliła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...