Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Gość secha

Gra jest świetnam, w szkole jak tylko się da to gramy po sieci. Ta gra ma świetny klimat, chociaż ma dużo błędów. Bez wątpienia jest to najlepszy dodatek do Half-life. Szkoda że gra z botami nie sprawia takiej przyjemności jak gra z ludźmi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koresh

CS to fajna gierka tylko że jak ktoś ma TEPSĘ (na szczęście nie ja ;)) to se nie pogra. No i troche Błędów się znajdzie (Np. wielkość (a)paczy poprawiających błędy ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Camper Strike :lol:

Gralem w to w cafe, kilka dni. Nigdy wiecej tego nie tkne

Na poczatku tez myslalem, ze nigdy wiecej nie rusze tej gry - nie zdazylem sobie nawet 3 min. zagrac bo od razu dostawalem kulke. Zagraj przynajmniej z 2 tyg i co najwazniejsze naucz sie w to grac a wtedy zobaczysz, ze CS to fajna gierka :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DRACO

Counter rewelka,szkoda że się graficznie nie może rozwijać z duchem czasu,ale co tam,tego klimatu nie da sie zabić nawet kiepską grafiką :D

Counter,Counter ponad wszystko! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mando
Na poczatku tez myslalem' date=' ze nigdy wiecej nie rusze tej gry - nie zdazylem sobie nawet 3 min. zagrac bo od razu dostawalem kulke[/quote']

Nie chodzi o to

Problem w tym ze ta gra jest uboga :)

Zagraj przynajmniej z 2 tyg i co najwazniejsze naucz sie w to grac a wtedy zobaczysz, ze CS to fajna gierka

Nie mam czasu. Lepiej zagrac w cos ci mi daje przyjemnosc (i pieniadze ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Czy na serwerach internetowych sa jakies kary za ciagle campowanie? Jezeli tak, to wielu graczy by juz w to nie gralo :) .

Tak oficjalnie to chyba nie ma - nieoficjalnie niestety sa :) Raz grajac na jakims serv. chcialem sobie troche pocampowac to wylecialem od razu... Jednym slowem "camp nie wart" :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciux_the_killed_king

Na początku podszedłem do Counter'a z dość dużą niechęcią, bo... był popularny. Gdy CS wszedł do polskich kafejek, z kumplami byliśmy na etapie UT. Myślę, że patrzyłem wtedy na CS z zazdrością - no co ? Mój Unreal'ek już nie jest master? Sądziłem, że CS była rozreklamowaną, totalną komerhą dla mas. Ale myliłem się. Zagrałem raz, drugi, trzeci i... spodobało się! Poprostu dobra, grywalna gra na multi... ale mój Unreal'ek i tak jest master !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

Najlepsza gra sieciowa (FPP of course), ale prawdziwe walory docenia się dopiero po tym jak już nie jesteśmy tylko biegającym fragiem, a poważnym przeciwnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Bez bicia to ja wolę Tactical Ops'a. 8) Zasady rozgrywki takie same, lepsza grafika, więcej broni. Chociaż nie powiem ten mod (nazywał się bodajże western) całkiem mi się podobał. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha

Ciekawe jakie będzie condition zero i czy przebije starego dobrego CS :wink: miejmy nadzieję że będzie 10000000 razy lepsze od CS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer

Problem w tym ze ta gra jest uboga :)

Nie mam czasu. Lepiej zagrac w cos ci mi daje przyjemnosc (i pieniadze ;))

taaaa...gra uboga..taaa...Panie, jak pan szukasz gier bogatych ( w cokolwiek tam sobie pan chce ) to nie w fpsach, bo te gry nie sa grami do myslenia ( choc w Counter to jeden z wyjatkow ). Counter ma wszystko co powinna miec dobra gra efpesowa - fajne gnaty, fajne mapy, fajny klimat i mase chetnych do grania w nia ..PEACE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie lubie FPS'ów (nie wszystkich oczywiście) to C-S'a gram często, zazwyczaj u wujaszka na kompku lub w kafejce przez LAN.

Giera wciąga jak mało co!

Tylko szkoda że orginalnych nazw broni nie wprowadzili :(

Ogólnie jest OKEJAŚNA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha
Tylko szkoda że orginalnych nazw broni nie wprowadzili :(

Jest jakiś mod żeby to zmienić. Wiem że u nas w pracowni na niektórych kompach są oryginalne nazwy broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mando
taaaa...gra uboga..taaa...Panie, jak pan szukasz gier bogatych ( w cokolwiek tam sobie pan chce ) to nie w fpsach, bo te gry nie sa grami do myslenia ( choc w Counter to jeden z wyjatkow )

Graj bez zadnej taktyki np. CTF w UT. Takie mecze koncza sie wynikami 30:0. A zeby wymyslic taktyke to chyba trzeba pomyslec?

Zagraj z kims 1/1 w Q3 czy UT. Bez myslenia dostaniesz takie baty ze po nocach bedziesz sikal

A CS jest ubogi i nikt/nic nie zmieni mojego zdania. Aiming - w tym tkwi sekret, nic wiecej

Counter ma wszystko co powinna miec dobra gra efpesowa - fajne gnaty, fajne mapy, fajny klimat i mase chetnych do grania w nia ..PEACE

Gram w UT bo lubie i jeszcze mi za to placa - przyjemne z pozytecznym

Jak bede chcial sie pobawic w terrorystow/swat to wezme TO albo SF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zay*******! Jeszcze raz zobacze taka przerobke przeklenstwa i jednoczesne splamienie jezyka polskiego to usune calego posta!- Amadrienia Jednak prawdziwy boom na nia byl jakies 1,5 roku temu... Wtedy to bylo tak, ze w gralni na 15 kompow 14 gralo w csa... to byly czasy, eh, teraz juz nikt prawie nie gra w csa, choc zdarzaja sie wyjatki (vide przedwczoraj:)

teraz rozpanoszyl sie q3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Impostor

Counter to dla mnie najlepsza gra sieciowa. Tez w niej trzeba myslec i planowac. Bez taktyki dostaje sie baty, az huczy. A jak ktos jest w to dobry i jest w jakims pozadnym klanie to zarabia i to nie mala forse. Sam gram w countera, ale na razie tylko o tak - dla przyjemnosci. Chociaz moze kiedys...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak prawdziwy boom na nia byl jakies 1,5 roku temu... Wtedy to bylo tak, ze w gralni na 15 kompow 14 gralo w csa... to byly czasy, eh, teraz juz nikt prawie nie gra w csa, choc zdarzaja sie wyjatki (vide przedwczoraj:)

teraz rozpanoszyl sie q3...

Slucham? Ze czas CS minal? To zapraszam do jakiejs cafe, zeby zobaczyc, ile tam osob gra i w co. jak juz jakas era miala minac, to byla to era q3. CS poki co ma sie swietnie i nie widac zadnych oznak, zeby to sie mialo zmienic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...