Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Globinx

Rozwiązany: Słuchawki bezprzewodowe 150 zł

Polecane posty

Cześć :smile: Od pewnego czasu planuję zakup słuchawek. Model powinien:

- znajdować się przedziale cenowym do 150 zł,

- koniecznie być bezprzewodowy,

- nadawać się do dość cichego słuchania muzyki i grania w RPG.

Znalazłem w Internecie kilka par słuchawek, który by mi odpowiadały, ale wolałem spytać wcześniej o opinię jedno z najlepszych ( moim zdaniem ) źródeł pomocy - innym czytelników CD-Action : ) Modele, które znalazłem to:

Media-Tech MT3547,

USB 2.4G DS.-SF382 Quer,

Media-Tech MT3525 .

Co o nich sądzicie? Może macie jakieś inne propozycje? Z góry dzięki za odpowiedzi :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić słuchawki bezprzewodowe to musisz wydać ponad 830zł na Sennheiser RS180 - w innym przypadku wywalisz kasę w błoto, kupując sprzęt o słabej jakości dźwięku i wykonania przy stosunkowo bardzo wysokiej cenie.

Dlaczego potrzebujesz słuchawek bezprzewodowych? Jaką masz kartę dźwiękową w komputerze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zintegrowana karta dźwiękowa SoundMax. Bezprzewodowe, bo lubię słuchać muzyki z komputera leżąc na łóżku albo siedząc na fotelu w dość... horyzontalnych pozycjach, w których jest mi wygodnie :tongue: a wtedy kabelki przy słuchawkach plączą się i przeszkadzają co chwilami doprowadza mnie do pasji -.-

Jeśli nie bezprzewodowe, to jakie słuchawki przewodowe polecasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem jakiś czas temu u znajomego AKG k912 i nie wywarły na mnie negatywnego wrażenia. IMHO jeżeli komuś faktycznie koniecznie zależy na braku kabla, to może je rozpatrzyć. Grają dość przyzwoicie i nie kosztują fortuny. Nie jest to naturalnie poziom UR 40 czy CAL!, ale da się ich słuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...