Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noniewiem

Rozwiązany: Assassin's Creed 3 Deluxe Edition (Steam, UPlay), jak wgrać sejwy

Polecane posty

Opis problemu:

W sekwencji 11 komputer zrestartował mi się zaraz po zapisie gry (Asus i jego Anti Surge... To tak jakby wyłączało prąd w całym mieszkaniu gdy ktoś włącza czajnik, by zapobiec skokom napięcia -_-').

Efekt tego jest taki, że lokalne sejwy się skaszaniły, a te w chmurze zostały nadpisane przy próbie ogarnięcia tego całego bajzlu (po prostu nie ma profilu w menu z grą, a same sejwy, choć pliki istnieją, są puste).

Nie mam ochoty grać od początku, bo ukończyłem grę na 93%, a zależało mi na 100% i achivach.

Jednakże jakiekolwiek próby wrzucenia czyiś sejwów kończą się komunikatem "Broken game save".

Jest jakiś sposób na wgranie save'a z 90, albo 100% progresem? Zaznaczam, że mam wersję Steam+UPlay (regularnie update'owaną), Deluxe Edition (czyli wszystkie DLCki). Windows 7 SP1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj skontaktować się z Ubisoftem. Być może dysponują jakąś kopią, albo poradzą co zrobić. Tak szczerze, to nie wiem który idiota wymyślił, że większość nowych gier będzie zapisywać stan w jednym pliku. Tak mniej więcej 100 lat temu wymyślono, że save na wielu plikach zmniejsza ryzyko wystąpienia takiego problemu wykładniczo w stosunku do liczby plików, ale najwidoczniej niektórzy tamtych czasów nie pamiętają i stwierdzili, że fajnie będzie zrobić tak, żeby każdy gracz przynajmniej raz w życiu stracił cały postęp gry i nauczył się robić kopię co kilka godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, spotkałem się z kilkoma takimi wątkami na forum ubi, dotyczącymi różnych części i nie pamiętam, żeby ktoś zaproponował sensowne rozwiązanie. Jeżeli już to najprędzej właśnie Ubisoft naprawi uszkodzony save. Sam raz straciłem 100% save z AC3 przy kolejnym bluescreenie, kiedy bawiłem się w podkręcanie. Ale na szczęście już grałem dla zabawy więc nie ruszyło mnie to za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie.

Okazało się, że Ubi koduje sejwy kluczem ze Steama. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest fakt, że musiałem się trochę naszukać 'AC3SaveGameTool', który potrafi odkodować dowolny sejw i zaszyfrować go ponownie przy użyciu własnego klucza seryjnego.

Nie będę wrzucał linka do tego programu, bo jeszcze puryści oskarżą mnie o piractwo, łamanie licencji gry oraz o zmniejszanie zysków ze sprzedaży wspaniałomyślnym wydawcom gier komputerowych, którzy swoją ciężką pracą dbają o to bym się dobrze bawił.

W każdym bądź razie - temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...