Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Youngie

Rozwiązany: Counter - Strike: Global Offensive - Gra po kilku minutach zawiesza się.

Polecane posty

Witam.

Tak jak w temacie, mój problem dotyczy CS'a: GO, a mianowicie po paru minutach gry, program zawiesza mi się i w tym samym momencie powtarza się tylko jeden dźwięk, np. wystrzału z broni. Aby wrócić spowrotem do gry, muszę użyć oklepanej kombinacji: Ctrl + Alt + Delete i kliknąć ikonkę na pasku zadań... Niby to nie jest nic strasznego, ale dzieje mi się to praktycznie ciągle, co 3- 4 minuty. Jest to naprawdę irytujące, bo nie można w spokoju niczego ugrać. Na wstępie jeszcze chcę od razu zaznaczyć, że mam najnowsze sterowniki do karty graficznej.

Specyfikacja mojego komputera ( W razie W ):

- Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 295

- Procesor: Intel Core i7 CPU

- RAM: 6 GB

- System Operacyjny: Windows 7 Home Premium 64 Bity

Bardzo proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacje masz dobre. Jesli grasz na laptopie, ustaw w opcjach zasilania "Wysoka wydajnosc". W opcjach uruchamiania gry na Steamie wklej komendy -novid -high -threads 4 -nojoy -nod3d9ex -tickrate 128 . Jesli masz inna liczbe rdzeni niz 4 to w -threads wpisz tyle ile masz rdzeni (ja akurat mam 4 to wpisalem liczbe 4). To powinno rozwiazac Twoj problem. Pozdrawiam smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, zastosowałem podaną przez Ciebie kombinację i trochę ona pomogła, ale to tylko trochę, bowiem udało mi się ugrać trzy rundy bez zwiechy, ale potem działo się to samo, tylko że co jakieś... 5 - 6 minut? icon_neutral.gif Nie wiem, czy czasami nie ustawić mojej jakości graficznej na jakąś znacznie niższą... I nie wiem czy to w ogóle pomoże... icon_cry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat trochę zamarł, więc chcę go odświeżyć. Dodam, że ów mój problem dotyczy teraz wszystkich gier na silniku Source. icon_cry.gif Czy istnieje jakaś możliwość, by się tego "bajzlu" pozbyć? rozpacz.gif Bardzo proszę o pomoc! icon_frown.gif Kombinacja, którą podał kolega wyżej, zadziałała w 65 %, ale nadal pojawia się "zawieszający się koszmarek". icon_evil.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stoi niewzruszony, nikt w nim nic nie pisze, ani nie próbuje zamieścić swoich przemyśleń dotyczących mojego problemu... A szkoda. W sumie, albo i nie. Problem udało mi się rozwiązać. klaszcze.gif Tylko ciekaw jestem na jak długo. puknijsie.gif Podam listę sposobów, których używałem, by pozbyć się problemu:

1. Instalacja najnowszych sterowników graficznych. ( Mnie nie pomogło )

2. Sprawdzenie spójności plików gier, we właściwościach Steam. ( Mnie nie pomogło )

3. Instalacja "Performance" - oprogramowanie służące do podkręcania wydajności CPU. ( Mnie nie pomogło )

4. Odinstalowanie oprogramowania Adobe Flash Player i zainstalowanie najnowszych Microsoft Visual C++ oraz Microsoft.NET Framework 4.6. ( Ten sposób mi pomógł )

Wygląda na to, że brakowało mi paru bibliotek. rozpacz.gif Dziękuję użytkownikowi mhupl za kombinację, która w jakimś procencie też mi pomogła. daje_kwiatka.gif

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...