Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raptor84

Saints Row 2 - program sr2_pc.exe przestał działać

Polecane posty

Witam

Mam taki problem... po uruchomieniu gierki intra się załączają,potem wyrzuca mnie do Windowsa i pisze : program sr2_pc.exe przestał działać

szczegóły raportu :

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: sr2_pc.exe

Wersja aplikacji: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 49904c37

Nazwa modułu z błędem: sr2_pc.exe

Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 49904c37

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 008da7fd

Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.768.3

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: fd00

Dodatkowe informacje 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Dodatkowe informacje 3: fd00

Dodatkowe informacje 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

gra jest zainstalowana na Windows Vista 32 bit

proszę o pomoc

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laptop Toshiba

Procek: Intel Core duo P 8400 2.26 GHz

Ram : 4 GB

Grafika : Ati Radeon HD 3650 512mb

Dźwięk : conexant high definition smart audio 221

sterowniki są aktualne,z innymi grami nie mam problemu(nowsze gry chodzą).Gierkę próbowałem instalować od nowa i dalej mam ten błąd :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę podaj szczegółowa konfiguracje komputera to mnie trafia bo nawet jeśli ktoś ja poda to i tak ten kto zadał to pytanie nie wie na czym polega diagnostyka oprogramowania gier czy programów. Co do saint row 2 kod optymalizacyjny jest bardzo skaszaniony dlatego mogą wystąpi błędy jak złe wyświetlanie i renderowanie grafiki. Pytanie dlaczego nam gra nie chodzi co pierw robimy.

Sprawdzamy wymagania producenta gry ale to że pisze że wymagany procesor np 3000mhz nie oznacza że nie odpalimy gry na 2000mhz w przypadku procesorów ważna jest konstrukcja czyli jak pisze że 2 rdzenie i sse3 to raczej nie zaskoczy na sse2 i jedno rdzeniowym procesorze.

Co do ramu. W przypadku ramu jest inaczej bo jeśli ramu zabraknie gra w 100% się nie odpali. Saint Row 2 jest napisany dosyć nie profesionalnym kodem który w systemach vista,windows 7 64/32 bit chodzi na zgodności nt 4.0 sp 5 najlepiej. Co do zasilaczy w komputerach to że gra nie chodzi nie oznacza słabego zasilacza.

Dziękuje man nadzieje że pomogłem.

Po przeanalizowaniu kodu tej gry znalazłem przyczyne takowego nie można uruchomić bla bla bla. Nawet jeśli ustawimy to w trybe zgodności po pewnym czasie gra i tak przestanie chodzić rozwiązaniem jest uruchomienie gry jako deflaults czyli w przypadku steama to E:\Steam\steamapps\common\saints row 2\SR2_pc.exe defaults po dalszym przeanalizowaniu kodu wyszedł babol powyżej rozdzielczosści 1024x768 gra po pewnym czasie przestanie działać. A że każdy odruchowo ustawia rodziałke monitora ten babol wychodzi. Ustawienie dzwieku w systemie stereo czasami tez pomaga.

Dziękuje i życze miłej zabawy z saint row 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na anglojęzycznych forach Steam'a zalecają odłączenie jednego monitora jak masz 2 (np. telewizor i monitor lub monitor i monitor), polecają tez powrócenie do Win XP ale jak mniemam ta opcja odpada xD... czyli jak zawiedzie 1 sposób musisz se darować grę do czasu jak wyjdzie jakiś Service Pack dla tego kulawego Windowsa ;) (jeżeli któregoś posiadacza tej windy obraziłem to przepraszam ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...