Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SerwusX

Rozwiązany: Assassin's Creed 2 - "Klucz został już użyty"

Polecane posty

Kilka dni temu kupiłem grę Assassin's Creed 2. Dzisiaj została zainstalowana, a bezpośrednio przed włączeniem podałem klucz podany na instrukcji - i wyskoczył mi oto taki komunikat:

"Klucz został już użyty"

Zaznaczam, że pudełko było pierwszy raz otwarte i nikt inny nie miał go nawet w rękach, o oglądaniu cd-key'a nie wspominając. Jednakże w instrukcji pisze coś takiego:

"Jeśli do gry w sieci wymagany jest klucz aktywacyjny, nie można go będzie odtworzyć lub zamienić na inny. W gestii pierwotnego nabywcy leży odpowiednie zabezpieczenie takich danych. Firma Ubisoft nie wymienia zagubionych, ukradzionych czy nieprawidłowych kluczy aktywacyjnych"

Jestem pierwotnym nabywcą i odpowiednio zabezpieczyłem mój klucz aktywacyjny. W innym miejscu - na pudełku - pisze, iż do 90 dni od daty zakupy w miejscu nabycia produktu sprzedawca zobowiązany jest wymienić produkt na wolny od wad. Wadliwy cd-key jest chyba wadą wyrobu, może się mylę?

Co wy o tym myślicie? Wysłałem już maila do ubi[kacji]softu, ale co jeśli odmówią naprawienia tego i powiedzą, żebym się szedł krzaczyć? Jechać do sprzedawcy? Mam paragon, jakby co...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Znalazłem paragon i pisze na nim, że do 2 miesięcy mogę wymienić lub oddać zakupiony towar. Zobaczymy, jak sprawy się potoczą.

Swoją drogą, jaką świnią trzeba być, by wpisywać w ekranie instalacji klucze na chybił trafił i pozbawiać innych rozrywki, za którą zapłacili...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o tym. podobno jacyś "mondrzy" ludzie wymyślili do asasyna coś takiego jak key-gen. z tym, że generuje on nie klucze pirackie a oryginalne. żeby trafić na nieużywany trzeba mieć cholerne szczęście lub dużo cierpliwości, ale podobno to działa. pewnie ktoś tak wykorzystał sobie twój klucz i teraz nie chce "zaskoczyć". ubo powinno wymienić, a jak nie, to idź do punktu sprzedaży. jak to poważny sprzedawca, to wymieni grę od razu, jak nie, będziesz zmuszony kupić grę jeszcze raz ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba cię gnie, mam wydawać kolejne 130 zł na coś, za co i tak zapłaciłem?

Napisałem do ubi, odpisali mi, że mam przesłać zdjęcie z dowodem zakupu, ale już tydzień czekam i cisza. Pożyjemy, zobaczymy, jak nie odpiszą do końca tygodnia, to tam zadzwonię. Chociaż przy takiej obsłudze technicznej konsultant jest pewnie przyzwyczajony do bluzg i spławia wszystkich jak leci -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przeczytał licencję, nie może być mowy o żadnym odszkodowaniu, ale, co jest prawdą, muszą wymienić na sprawną kopię.

Byłem u sprzedawcy, powiedziano mi, że mam sobie dzwonić do UBI. No cóż, zadzwonię sobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo. kolega który pracuje w podobnym sklepie powiedzal mi że mogli otworzyc sobie w magazynie spisac klucz i zpowrotem zafoliować (maja taką maszyne która na to pozwala tyle ze wtedy gra nie jest tak oryginalnie zafoliowana jak wszystkie gry) poprostu MUSZĄ Ci zamienic. w miedia markt galeria domiikanska wroclaw zamienili bez problemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienili mi w Empiku, barany. Gość powiedział coś takiego: "To w ubisofcie musieli mieć jakieś włamanie do bazy i ukradli klucze. Do nich niech pan sobie dzwoni."

Tak naprawdę, to dzwoniłem już tam od miesiąca. Słałem maile. Ale doczekałem się w końcu. Przysłali mi mailem (chyba dziesiątym) nowy klucz i już wszystko działa. I gites. Problem rozwiązany.

Aha, mówię wam, te zabezpieczenia ubi są bezsensowne i beznadziejne. Na początku byłem za, bo miałem nadzieję, że chociaż odrobinę przystopuje to piratów, ale widzę, że przystopowało to tylko mnie przed uruchomieniem gry. A piraci w tym czasie hulali już sobie zdrowo. :dry:

Panie moderator, temat można już zamknąć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...