Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZaKrEcOnY12

Rozwiązany: Czy to dobra Karta Graficzna ? .

Polecane posty

Wyszukałem na allegro Karte graficzną Radeon HD 6670 Na tej Akci Allegro http://allegro.pl/karta-graficzna-hd-6670-512mb-gddr5-dx11-gamer-i4632298987.html .Zaciekawiło mnie czy to Dobry sprzęt ? . Albo Też Tak granica 200 zł. ( Wiem mało.. -,- ) . Narazie mam Radeon 4850 1gb DDR3 Ram 4gb . Bo się zastanawiam Która lepsza i czy zostawić ją Czy uzbierać trochę i kupić lepszą Czy zmienić na nią? :D .

Dzięki z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/zasilacz-whitenergy-atx-2-2-500w-120-mm-wersja-box-black-line-07359-375283/ To ten zasilacz mam. :v Jak paczę gtx 740 To dobra karta graficzna,Niedroga max 350 zł. Jak patrzę.Ale zbytnio sie nie znam więc zasięgnołem pomocy tutaj :D

Chcę wykorzystać ten Post do jeszcze jednego pytania by nie zaśmiecać Forum i nie zadawać kolejnego pytania.Tzn.Jak sprawdzić płytę Główną ? .Sprawdżam Everestem Nie znane.Sprawdzam Informacjie o systemie nic.Sprawdzam w wierszu Nic.Pomocy ? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT 740 nie jest może strasznie zła, ale po prostu nieopłacalna - w jej cenie jest wydajniejszy Radeon R7 250X (i cena obu znacznie przekracza budżet).

WhiteEnergy to firma z czarnej listy, więc pewnie zasilacz wypadałoby wymienić jeszcze przed kartą graficzną, ale wstrzymaj się, aż ktoś obeznany to potwierdzi.

Co do płyty głównej, to może CPU-Z pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y 

Zasilacz zakupiony.Myślisz że nie wytrzyma Radeon r7 250x bądz gtx 740 ? . Bo lekko nie rozumiem. :v.I dlaczego i na jaki mam Zmienić. :D

Jeśli chodzi O Cpu-Z Sprawdzam w zakładce MainBoard i nic nie pisze o.e .Albo żle szukam. ._.

Bo patrzyłem też Radeon r7 250x Od 250.Czym się różni ? To chyba..Nie ma znaczenia.Nie wiem :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyczny możliwy pobór mocy w zasilaczach z czarnej listy to jest całkowita loteria i nawet nie chodzi o to, że nie wytrzyma karty z low-endu, ale o to, że użyte w nich komponenty są tykającą bombą zegarową, która może zabrać ze sobą wszystkie części.

Dlatego w pierwszej kolejności wymieniłbym zasilacz np. na Corsair VS 450 - http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/corsair-vs-series-ver2-450w,51659.html Pewnie bardziej obeznani w temacie mogą polecić ew. jakieś tanie Fortrony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego i na jaki mam Zmienić.

Dlatego, że jest to urządzenie zasilaczopodobne i jego użytkowanie grozi poważnym uszkodzeniem komputera. Na jaki zmienić - to zależy od budżetu.

R7 250 i R7 250X to dwa różne GPU. 250X to dawny HD 7770, a 250 - HD 7730 (choć pojawiły się ponoć R7 250 będące HD 7750).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wywnioskowywując twój wniosek chodzi o to że Jest szansa że Ten zasilacz Przy podłoczeniu R7 Bądz gtx 740 .Może Wybuchnoć/Zjarać wszystko co jest w skrzynce../Czy jak ? :D

No to mam dylemat x D .Nowo zakupiony Zasilacz Za chyba 8 dych.. Czy ileś tam . Pójdzie się że tak to ujmę '' W pole'' i pieniądze wydane w błoto.Patrzę na cene r7 250X To góra 400 zł. ( Chyba że gdzieś jeszcze taniej.. ) . Zasilacz Tak góra 100-120 zł. Żeby dobrej firmy i żeby utrzymał Tą karte graficzną ( Ewentualnie Gtx 740.. ) . Tak,macie racjie R7 250x O wiele lepsza.Mój budżet jest ubogi gdyż Znajduję sobie wyrywcze prace A nie chce żeby wszystko na mnie Rodzice wydawali. :v . Tak góra 400 zł. ? .Chyba ..Że coś wykombinujecie coś innego.Bo nie wliczam sprzedaży Radeona 4850.. (Jeśli oczywiście dalibyście go wycenić radę ) ..

I właśnie,Dodatkowe pytanie.Czy ta Karta Graficzna ( Gtx i r7 Będzie jeśli wymienie Zasilacz współdziałała z moim Kompem ? ,Bo lekko sie boje że nie będzie z Płytą główną.Nigdzie nie mogę znaleźć Nazwy płyty głównej,I czy zależy tez od płyty głównej czy bedzie działała dobrze karta Graficzna,Czy to nie ma znaczenia jaka płyta główna ( Ps.Wszędzie szukałem Nazwy i nigdzie nie pisze.Cpu,Everest,Info Kompa.Wiesz polecający.. ) ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Popraw nieco pisownię.

2) Z tymi "zasilaczami" jest taki feler, że one mogą puścić kompa z dymem niezależnie od użytych w nim podzespołów. To, czy podłączysz tam nową kartę, czy zostaniesz przy obecnej wiele nie zmieni.

3) Zasilacz - jeśli nówka, to w tej cenie jest Chieftec GPA - http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/chieftec-gpa-450s8-450w-oem,21282.html (wersja 400 W 3 zł taniej). Z używanych, poza Fortronami, można dorwać Chiefteci GPS i CFT lub SilverPower.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle bo rozmawiałem z nim I ma 2 gb Ram. Ale która To kij to wie. .. Ale ma Napewno 2 Gb Mówi że jest wielkości 8800 Gts.Czy tam gtx.Więc,nie wiem o którą chodzi.. I za 500 zł. ... I zastanawiam sie która to jest. .A on ma z gwarancią Dwuletnią.Bo ma gościa który zmienia Karty graficzne co 6 miesięcy.Zapewne teraz ma Karte za 4k biggrin_prosty.gif Tak,z czystej ciekawości . Czy Płyta główna ma do uruchomienia Karty gtx ? . Bo za ****** Nie mogę nigdzie znaleźć Nazwy płyty głównej.Nigdzie,Everest,Cpu-z Nieznane lub niema.Pomocy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...