Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cydipc

Rozwiązany: ARMA II - Klucze

Polecane posty

Dzisiaj zachęcony modem DayZ do gry ARMA 2 postanowiłem ją zainstalować ale gdy na płycie kliknąłem na odnośnik do seriali na multi nie znalazłem tam kluczy do tej gry. Wiem że powodem może być to że nie zainstalowałem tej gry rok temu jak była w CDA ale wtedy jakoś nie miałem ochoty w to grać.Tak więc pytam czy jest jakaś możliwość by takowy klucz dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem z użytkownikiem "seriale" chyba on za to odpowiada w jakimś stopniu Cytuje"Witam

Pojawiła się możliwość przekazania numeru seryjnego do gry Arma II dla czytelników naszego pisma.

Aby otrzymać taki numer należy przesłac zdjęcie pisma, w którym zamieściliśmy tą grę wraz z karteczką gdzie podany będzie Twój nick z forum. " Zapominałem wchodzić na forum i teraz zauważyłem ale wiadomość była napisana 26 czerwca więć chyba jakieś cd-key zostaną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zaczęłem sie interesować tą arma za sprwą opowiadań moich znajomych. Mam prenumeratę Cd-action, czy wystarczy że podam te dane i dostane ten klucz gdyż nie chce mi się szukać tego czasopisma w którym była gra co gorsze obawaim się iż mogło dawno wylądować w koszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że aby uruchomić mod DayZ oprócz podstawki, trzeba posiadać również ARMAII: Operation Arrowhead.

Co do samej podstawki, nie jest potrzebny cd-key. Mod działa na ARMAII:Free, która jak sama nazwa wskazuje - jest darmowa, a jedyny jej minus, to to, że posiada gorszej jakości tekstury.

@Brand

Tak będzie działał. Sam w ten sposób instalowałem i śmiga, aż miło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jakby zainstalować Arme II single i dopiero dodatek z kluczem multi, to czy to by nie załatwiło sprawy... chociaż - nie każdy musi mieć dostęp do dodatku, także tak czy siak jeśli chce pograć w grę wieloosobową w podstawce ma krótko mówiąc - odcięty dostęp, co maluje duży minus dla CDA za to jak postąpili :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter57

@Mlekowygibas

o ile się orientuję możesz bez problemu pobrać z serwera FTP tak podstawkę jak i dodatek, potrzebujesz tylko kluczy wink_prosty.gif

Czy wie ktoś czy to jest rzeczywiście możliwe bo szukałem na ich stronie ale jakoś znaleźć nie mogę a zależy mi na tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też dzisiaj przeszperałem stronę Bohemii, chyba należy wpisać CD-Keya gdzieś w ich sklepie bądź do supportu napisać, ja kupuje swój kulcz do Operation Arrowhead na GOL-u, więc jak wymyślę jak to zassać legalnie (z kluczem nielegale powinny raczej chodzić nawet, ale nie polecam tego rozwiązania) to dam znać w tym temacie ;) BTW. Wersja pudełkowa jest nie do dostania, dystrybutor już nie sprzedaje... żenada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stety nie posiadam Egzemplarza , Gdzie go mogę dostać ? Bo nie bd Gier piracił , Człowiek natrudzi sie zeby Fajną gre zrobić , a jakis młotek ja próbuję obejść , i niestety to im się Udaje ... Stop Piratom !!!

Up@

Może jakiś użytkownik z forum bezie miał do sprzedania płytę z grą

Ale jak to będzie wygladac , Proszę o płytkę z kluczem , Kupie !! ; ]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...