Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pirxeus

Far Cry 4 gra przez internet

Polecane posty

Witam !

Zamierzam kupić grę Far Cry 4, ale... no właśnie przez jakiego dystrybutora to zrobić ?

Steam czy Origin, na których posiadam konta i mam wykupione tam gry ? Czy może kupić wersję pudełkową - tylko jaką ?

A moje pytanie brzmi następująco: jesli kupię np. przez Steam to będę mógł grać w sieci w trybie kooperacji z kolegą, który kupił na Uplay-u ? A może kupić przez Origin-a, ale czy będę mógł połaczyć się przez internet i pograć razem z kolegą ? A może jeśli kupię wersje pudełkową to będę mógł pograć z kolegą w sieci jeśli on posiada wersję cyfrową z Uplay-a ?

Gdzie zdobyć informacje tego typu ? Dodam, że nie uśmiecha mi się kupować gry przez Uplay-a bo: po pierwsze nie chcę, po drugie nie posiadam tam konta, po trzecie nie mam zakupionych tam żadnych gier. Czy też będę zmuszony jednak do kupna przez Uplay-a bo inaczej nie pogram z kolegą ?!

Proszę o odpowiedź w tej kwestii - najlepiej graczy, którzy grają w sieci i mogą potwierdzić, że po drugiej stronie gra ktoś z innej "platformy zakupowej".

Z góry dziękuję za odpowiedzi bez zbędnych drwin, oszczerstw i wyzwisk - proszę tylko o konkrety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra Far Cry 4 podobnie, jak inne gry Ubisoftu wymaga konta Uplay, więc obojętnie gdzie grę kupisz (Steam, Origin, Uplay) musisz mieć konto na platformie tej firmy. Odpalając gry z serii Assassin's Creed (licząc od dwójki) przez Steama właczała mi się jeszcze aplikacja Uplay, a bez niej tytułów Ubisoftu nie odpalisz, dotyczy to także wersji pudełkowych gier.

Nie powinieneś mieć problemów z graniem z kolegą po sieci, przecież serwery dla wszystkich platform zakupowych są takie same.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...