Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArekJakub

Rozwiązany: [PS3] Jak zainstalować dynamiczny motyw z Pendriva

Polecane posty

Witam. Ostatnio pobrałem kilka motywów dynamicznych i przerzuciłem je na wspomniany nośnik, by zainstalować je na konsoli. Problem w tym, że konsola ich zwyczajnie nie widzi, chociaż są w formacie p3t. Czy da się je jakoś wgrać z nośnika zewnętrznego, czy muszę wszystkie pobierać z Internetu prosto na konsolę ? Strona z której je pobrałem to http://www.ps3-themes.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak, potrzebujesz pendrive sformatowanego w formacie Fat 32

Następnie, Tworzysz folder o nazwie PS3 a w nim tworzysz folder o nazwie THEME i dajesz do Theme motywy,

Wkładasz pendrive, i daj wszystkie pliki jak wyszuka pendrive i wystarczy zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to niestety nie dało. Jak wspomniałem, konsola ich nie widzi(po wybraniu napędu pojawia się komunikat" nie znaleziono motywu" chociaż na nośniku znajdowało się pięć plików). Dodam, że są to motywy animowane, więc może instaluje się je w inny sposób ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pendrive był wyczyszczony z wszelkich danych i w formacie Fat 32. Utworzyłem też wspomniane foldery i skopiowałem do nich wybrane motywy. Nic to jednak nie dało. Mimo wszystko dzięki za odpowiedź.

EDIT. Działa. Nie uwierzysz co pomogło. Jeden z folderów omyłkowo nazwałem THEMES zamiast THEME. Przez jedną literkę bujałem się z tym cały dzień. rozpacz.gif W każdym razie temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...