Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Morrowindes

Brak możliwości hostowania

Polecane posty

Witam!

Mam taki problem: zakupiłem ostatnio nowy internet od nowego dostawcy, mianowicie Cyfrowy Polsat, internet LTE, i od tego momentu mam problem z połączeniem się w grach typu FIFA 15 czy HOMM 5 z kolegą, z którym dopiero co grałem na starym routerze, na starym necie. Kiedy ja lub on zakładamy room'a, drugi nie może się do niego podłączyć. Sprawdzałem z powrotem na starym routerze i wszystko działa. Próbowałem coś szukać na wujku Google i wszędzie pisali o zmianie portów internetowych, a że na tym się za cholerę nie znam, prosiłbym o pomoc. O wytłumaczenie na chłopski rozum. Nadmienię że zaporę mam wyłączoną, i od Windowsa i tą z routera. Antywirus: AVG. Z góry dziękuję za każdą udzieloną pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poczytaniu trochę doszedłem do wniosku, że chyba nie jest to wina portów. O ile dobrze zrozumiałem, jest to coś takiego, co pozwala na połączenie się w sieci Wi-Fi lub LAN jednego sprzętu (np. laptopa, konsoli) do komputera głównego w sieci poprzez internet w swoim domu. Czy dobrze to zrozumiałem? I dalej proszę o sugestie jak to ewentualnie rozwiązać. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...