Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwynnbleid

Rozwiązany: LG Swift II czy Xperia L?

Polecane posty

Proste pytanie, czy ktoś pomógłby mi dokonać wyboru i poradzić? Trochę czytałem porównań, ogólnie lepsze wydaje się LG, ale Xperia ma więcej RAMu. Czy RAM ma duże znaczenie np. jeśli chodzi o gry, które pójdą na komórce? Nigdy nie miałem telefonu z androidem, stąd to pytanie, nawet nie wiem czy są jakieś wymagania gier mobilnych. Ewentualnie można polecić jakiś inny telefon w porównywalnej cenie, ale naprawdę porównywalnej, nie 150 zł więcej. Z góry dzięki za pomoc smile_prosty.gif Może to tak zabrzmiało, ale możliwość grania nie jest najważniejszym kryterium.

EDIT: W nazwie zapomniałem dodać, że chodzi o LG Swift II L7, jeśli któryś z moderatorów to przeczyta to proszę o korektę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odpuść sobie LG l7 II. Najsłabszy z możliwych procesorów z rodziny Snapdragon S4 z bardzo mizernym układem graficznym. Xperia L jest o niebo wydajniejsza. Jeśli chcesz coś z LG to zobacz L9. Telefon ma być nowy?

Nigdy nie miałem telefonu z androidem, stąd to pytanie, nawet nie wiem czy są jakieś wymagania gier mobilnych

Oczywiście, że są. No, w zasadzie zależy o jakich grach myślisz, bo jeśli o prostych platformówkach, to te powinny odpalić nawet na słabszych telefonach, ale gdy będziesz chciał zagrać w bardziej wymagające gry 3D to oczywiście SOC ma ogromne znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nowy. A jeśli chodzi o zwykłe użytkowanie to czy procesor i RAM znacząco odbijają się na płynności? Bo dużą przewagę LG osiąga pod względem trzymania baterii, średnio o 2 dni więcej niż Xperia. Tak wynika z opinii i porównań. Gry nie są najważniejszym elementem, ale chciałbym mieć pewną swobodę jeśli chodzi o pogranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musisz sobie odpowiedzieć na pytanie do czego Ci telefon będzie służył. Jeżeli głównym wyznacznikiem jest czas pracy baterii, to L7 II rzeczywiście wypada lepiej, ale pod każdym innym względem Xperia L to inna półka. L7 do gier się nie nadaje, ma bardzo słabe podzespoły. Dużo lepszym wyborem będzie LG L9 jeżeli Xperia Ci nie odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...