Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Idajos

Rozwiązany: Wiedźmin 2 - Królowa Endriag - słaby punkt

Polecane posty

Rzuć na siebie Quen i prowokuj aby Cię atakowała gdy zacznie szarżować odskocz w bok wtedy atakuj "w plecy" gdy stoi w bezruchu (PPM jest bardzo efektywny) możesz ją też podpalić petardą "gwiezdny taniec czy cuś takiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją zabiłem metodą doturlanie się do niej -> szybki atak -> odturlanie się na bezpieczną odległość. Jeszcze przeplatałem do petardami i Igni.

Z drugą chyba miałem lekkiego buga - przycisnąłem ją do drzewa i zabiłem samymi szybkimi, nawet mnie nie drasnęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem na normalnym poziomie trudności więc nie wiem czy może Yrden na nią nie podziała. Gdy nie działa możesz ciąć ją w twarz: LPM (Geralt wykona atak z doskoku) > LPM (drugi cios bo jeszcze się nie osłania) > S+Spacja żeby się odturlać zanim się odgryzie. Operację powtórz do upadłego. Jeśli grasz na wysokim to mile widziany srebrny miecz (to oczywiste :)) i olej przeciwko insektoidom. Jeśli masz talenty w "Praca nóg" to na bezczelnego doskocz do strony pleców i tnij PPM ile wlezie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na trudnym poziomie ją zabiłem używając pułapek. Miałem ich z 10 chyba i rozstawiłem je na ziemi w szeregu i cały czas stałem tak żeby na nie wchodziła. Jak weszła to atak z doskoku i ile wlezie a później odskok do tyłu i to samo przy następnych pułapkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...