Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Rozwiązany: Wiedźmin - brak uprawnień administratora

Polecane posty

Gość luq92

Witajcie. Dziś postanowiłem zainstalować sobie Wiedźmina. Został zakupiony w podstawowej wersji już jakiś czas temu. Przy odpalaniu wyskakuje coś takiego: http://img135.imageshack.us/img135/5508/witcher.jpg

We właściwościach nie mogę odpalić gry jako administrator, bo opcje te są niedostępne. Co można z tym zrobić?

[edit]

Wcześniej pojawia się jeszcze komunikat o TAGES Drivers, że do ich instalacji potrzeba admina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Jakieś pół roku temu grałem bez problemów, więc to chyba nie to. Odpaliłem instalkę jako admin i jest to samo.

[edit]

Jest to Win 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to kliknij we "Właściwości" i zaznacz w "Zgodności" "Uruchom ten program jako administrator". Rozumiem że konto na Win7 masz jako admin?

Co do TAGES, to chyba jest zawsze na Win7, ściągnij TE stery i spróbuj uruchomić.

EDIT: Nie zauważyłem o tym co pisałeś o adminie ;) Jednak spróbuj tak, może pomoże, jednak wydaje mi się że to głównie wina tych sterów, też nie mogłem wieśka na Win7 uruchomić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na innych kontach użytkownika też wyskakuje ten błąd? Mi Win XP tez czasami wyjeżdża z takimi komunikatami, wystarczy uruchomić kompa jeszcze raz i wszystko wraca do normy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam instalowałem Wiedźmina ostatnio i rozwiązanie problemu jest proste: administratora potrzebujesz, żeby zainstalować te całe TAGES. Po prostu ściągnij je ze strony Tages: http://www.tagesprotection.com/main.htm?page=minimum.htm i zainstaluj sobie sam, ja tak zrobiłem i mi pomogło, Wiedźmin działa.

Oczywiście ściągnij sobie ten 2GB patch ze strony CD Projekt update'ujący grę do wersji 1.4 i 368 MB update do wersji 1.5, ale jeśli chcesz pograć w Wiedźmina już teraz, to samodzielne zainstalowanie tego Tages uważam za najlepsze rozwiązanie.

PS Też mam Win7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...