Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gollum

Wiedźmin 3 - błędy graficzne

Polecane posty

Po zainstalowaniu patcha 1.06 lub 1.07 zacząłem zauważać dziwne błędy. Wygląda to na błąd graficzny, ale ciężko mi powiedzieć czy to cienie się wyginają, tekstury się wydłużają czy może coś z oświetleniem. Próbowałem już zmieniać ustawienia grafiki, ale nic nie pomaga. Robiłem reinstal gry i systemu, sprawdzałem na win 8, 8.1 i win 10. Zawsze to samo. Nawet wyczyściłem komputer z kurzu. Wygląda to mniej więcej w ten sposób:

Stwierdziłem, że przeczekam i na 100% w następnym patchu, to naprawią, ale mam wrażenie, że tych pasków jest coraz więcej.

Chodzi mi o te paski, które pojawiają się od strony domu. Uwierzcie mi, że czasami efekt jest jeszcze gorszy. Zdarza się, że wyskakują obok jakiś miejsc np. zabudowań, ale czasami pojawiają się spontanicznie i biegną przez cały ekran. Niby nic wielkiego, ale strasznie mnie to denerwuje i psuje odbiór gry. Szukałem w internecie czegokolwiek, co mogłoby mi pomóc naprawić ten problem, ale nie znalazłem nikogo, kto miałby taki sam problem.

Mój sprzęt:

Procek - Intel Core i5-3570K @ 3,4GHz @ 3,80 GHz

Grafika - GeForce GTX 770

RAM - 16 GB

Nagrywane na - Win 8

Cały zestaw kupowałem dwa lata temu więc raczej nie powinno nic umierać jeszcze.

Bardzo proszę o pomoc %29.gif

Dodam jeszcze, że inne gry działają bez zarzutu np. HotS, Skyrim czy WarThunder.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawie taki sam zestaw i wszystko chodzi dobrze. Ale na drugim komputerze miałem podobne problemy w innych grach i dodatkowo jakieś kłopoty z tą kartą graficzną (od Gigabyte'a). Zobacz sterownik do GeForce'a i zaktualizuj grę do 1.08. Chyba tylko to zostało do sprawdzenia po tym co już zrobiłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany tongue.gif Miałem remont w mieszkaniu. Dywan podsunąłem pod biurko i postawiłem komputer, który wcześniej stał na podłodze. Dywan jest dość... włochaty i zatykał wloty powietrza od spodu. Karta nie dostawała świeżego powietrza i nie radziła sobie z obciążeniem. Moja obudowa nie ma żądnego wywietrznika z boku, a karta jest usadowiona dość nisko. Podstawiłem książkę, dzięki temu komputer stoi wyżej i problem praktycznie już nie istnieje. %29.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...