Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kedzioras

Rozwiązany: Star Wars KotOR - polskie filmy

Polecane posty

Witam.

Kupiłem w Staturnie pakiet gier SW:KotOR+SW:KotOR2. Obie po angielsku. Kupiłem licząc na łatwo dostępne spolszczenie w sieci. I owe faktycznie istnieje. Lecz działa tylko na elementy samej gry. Dialogi w filmikach są nadal bez żadnych napisów. Na stronie twórców spolszczenia jest napisane tak, że wnioskuję, że albo było spolszczenie filmików, albo będzie, bo pisze, że póki co niedostępne. Ale za to jest opis jak zainstalować spolszczenie filmików. Mało przydatne kiedy spolszczenie filmików w sieci poprostu nie istnieje. Więc jeśli istnieje takowe to poproszę, jeśli nie, to słyszałem, że stara edycja KotORa była cała po polsku, jakby więc ktoś mógł jakos udostępnić to poproszę. Ewentualnie kogoś biegłego w angielskim i świecie Star Wars bym poprosił o tłumaczenie. Tak więc a, b lub c.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Przeszukałem google w poszukiwaniu tego elementu. Więc proszę o darowanie sobie złośliwości "Google nie gryzie", bo takie teksty naprawdę nie są zabawne, tylko żałosne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... faktycznie istnieje taki link po wpisaniu tego hasła. Nie wiem czemu u mnie się pojawia jako znacznie bardziej oddalony wynik. No cóż... co przeglądarka i system operacyjny to obyczaj (vistę mam). No cóż. Dziękuję, póki co pobieram, potem sprawdzę, czy działa.

--------------

Update: Ok, działa. Dziękuję.

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...