Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2015

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2015

Bonus

Kody do World of Tanks

1. Zaproszeniowy - 3 dni premium + 500 sztuk złota

2. Bonusowy - czołg FCM 36 Pak 40 + miejsce w garażu + 3 dni premium

Pełne wersje

3. Pirates of Black Cove Gold Edition ENG (Steam)

2. Freelancer ENG

1. X-Men Origins: Wolverine ENG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty. Z gier pirackich tylko Pirates Sida :P. Zobaczymy jakie pełne wersje będą dalej. Po angielsku i bez steama? Ciężko odgadnąć, ale to musi wyglądać na to, że jedną gierką będzie indyk, a drugą gierka która u nas nie była aż tak rozpoznawalna. Zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eKolejny numer bez gier w PL języku

Kolejny numer z kodami do WOTa

Dodana jakaś marną grą (średnia ocen na golu - 4.6/10)

Ehh... confused.gif

Rozumiem, ze kody do WoTa to zle?

No i bedzie motywacja do nauki angielskiego.

I nie ma jak narzekac po pelniaku nr 3.

Ehh... a raczej ech... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Angrenbor

No i...?

Mamy, to dajemy.

Uznasz, ze caly zestaw ci nie pasuje - przy zalozeniu ze kupujesz tylko dla gier - to nie kupisz.

Co tu drazyc temat.

Na razie lipa... Te kody do WoTa to już który raz dajecie? Szósty?

Nie licze. Ale poki ludziom to pasuje, to beda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra narazaie jest źle ale przypomne że przed pierwszym z 2013 też był słaby pełniak a potem się okazało że główny to CoJ The Cartel

Zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie jest zbyt pocieszająca informacja, prawda?

@pełniaki

Super pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody to bardzo dobry ruch ze storny CDA, w koncu Polacy to najliczniejsza nacja w tej grze, wiec na pewno przelozy sie to na sprzedaz pisma. Sam znam dosc spore (jak dla mnie) grono osob, ktore kupuje Ekszyna tylko wtedy, kiedy sa dodane kody. A jak sie komus nie podoba, to po prostu ich nie uzywajcie, wielkiej filozofii tutaj nie ma. Po za tym, takie kody to są zwykle bonusy do pisma, redakcja wcale nie musiala ich dac, milo, ze sie postarali o takie cos.

Pierwszy pelniak nie dla mnie, bo nie czerpie radosci z takich gier, jestem ciekaw kolejnych. Moze trafi sie cos, co mnie zainteresuje? Jesli nie to nic sie nie stanie, bo na cale szczescie mam w co grac. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie, że kiepska gra, złe oceny itd komuś się na pewno spodoba to tak jak by wrzucili AC:U też by były narzekania, że już mamy, po co dajecie taki crap (niedokończony) to jest kwestia gustu z tym się nie dyskutuje. Druga sprawa, że jest darmowa gdzieś, nie każdy o tym musi wiedzieć i może przegapić, po za tym licencji nie załatwia się z dnia na dzień... Wersje angielskie: wypada umieć ten język. Nie oczekujcie samych hitów i to jest dopiero PIERWSZY pełniak.

Co do kodów to możecie sprzedać/oddać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody do WoTa znakomicie się sprzedają, więc nie ma co się dziwić, że są co kilka numerów - a jak kto obrotny i ma konto na serwisach aukcyjnych to może w ten sposób mieć następny numer za pół ceny. Ciekawi mnie niezmiernie co to będą za gry w wersji ENG, myślę, że mogą to być znane tytuły (i lubiane), które w wersji PL miałyby zbyt drogą licencję, ale po angielsku udało się je "wyrwać" od dystrybutorów. Ale tytułów nie będę wskazywał. Ciekawi mnie też, ile będzie recenzji w tym numerze, bo chyba z grubsza mamy za sobą wszystko co ciekawe w 2014. (w grach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie i znowu crap..., a nie zaraz przecież CDA kupuję głównie dla artykułów, bo przyjemnie się czyta. O dostanę jeszcze pełną wersję gry, w sumie nie grałem. Może kiepskie oceny, ale jest szansa, że przykuje mnie choć na trochę do kompa. Kod do WoT'a? Dam kumplowi najwyżej piwko postawi.

Tylko jak widać, dać komuś coś to zawsze będzie źle. Bo szklanka do połowy zawsze jest pusta, heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry po angielsku, moglibyście dać po polsku i jak ktoś mi wyjedzie, że angielskiego nie chce się uczyć to niech spróbuje zagrać w UE3 albo 4 po angielsku.

Ale to nie jest gra zawierajaca sciany tekstu i wymagajaca znajomosci jezyka na wysokim poziomie. A majac do wyboru kupic gry po angielsku albo nie kupic wcale - kupujemy,.

Są gry, w które powinno się grać tylko w języku ojczystym. Na razie cienko, ale mam nadzieję że gazetka będzie ciekawa. Chciałbym żebyście dawali jakiś spis gier internetowych albo coś, bo ja na przykład szukam czegoś do pogrania z kumplami.

Dziękuję i pozdrawiam. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie lipa... Te kody do WoTa to już który raz dajecie? Szósty?

Jak już dają średniaki to chociaż bez steama by się postarali. Ogólnie pełniaki steamowe to żart, pismo powinno dawać bez żadnych DRMów i innych steamów (a przecież wiem że to możliwe bo Faery: Legends of Avalon dali bez DRMów, a wersja sklepowa wymaga jakichś aktywacji).

Zacytuje z mojej stopki, mniej wiecej.

"wszystko jest (bardzo proste) do zrobienia, gdy nie ja musze to zrobic"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...