Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasek2000

Rozwiązany: Kierownica do gier w budżecie 150-200 zł

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie poszukuję kierownicy do 200zł. Może być używana (a chyba nawet będzie musiała). Nie mam wielkich wymagań, chodzi o to, aby miała małą "martwą strefę" i działała zarówno z rajdówkami jak i symulatorami (GRID 2 i Euro Truck Simulator 2). Kiera ma być kompatybilna z PC, dobrze by było, gdyby miała pedały, drążek zmiany biegów (mogą być łopatki), miała sterowniki pod Win 7 i w miarę system feedback. Rozglądałem się za używkami Logitecha, takimi jak Momo, Formula Force EX czy Driving Force GT. A wy co byście polecili? Prosiłbym o ograniczenie wyrazów takich jak "dołóż" albo "uzbieraj", budżet jest określony.

PS Znalazłem jeszcze TRACER Zonda (tak wiem, tracery są do [beeep], szybko się psują, tania chińszczyzna itp.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie. Posiadam staaaaaaruśką kierownicę MediaTech MT166 Mad Runner ze sterownikami jeszcze na dyskietce :) Czy owa kiera podziałałaby przez tą chwilkę zanim nie kupię nowej w Euro Truck Simulatorze chociaż? Bo jak patrze na stery po necie, to maks jest do XP. Czy sterowniki z XP będą działać w trybie zgodności na Win7?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa nawet bez sterów. Ze sterami nie ma żadniej różnicy. Ma dwa tryby, albo skręt na maxa albo powoli. Kąt jest bardzo mały, bo obraca się trochę więcej jak o 180 stopni, a do ETS trzeba przynajmniej ok. 360 (tak wiem przesadzam :)). A w GRIDzie 2 też jest do kitu, bo ma dużą martwą strefę i szybko wpada się w poślizgi. Zatem zbieramy 250 zł na używkę Driving Force GT i bez gadania. Myślę, że temat do zamknięcia, chyba, że ktoś chce sie jeszcze wypowiedzieć co do kierownic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma co dodać, jeśli chodzi o kierownice to nie ma dużego ( i SENSOWNEGO) wyboru tak jak chociażby myszy czy klawiatur. Najtańszym rozsądnym wyborem jest właśnie Driving Force GT, cała reszta to to naprawdę strata pieniędzy. Co prawda Thrustmaster trochę się ostatnio poprawił ale to wciąż o klasę niżej niż Logitech, poza tym topowe modele tego pierwszego są sporo droższe niż znakomita g27 tego drugiego (a to już duuuużo ponad twój budżet). Dlatego trudno coś dodać to postu XeoN'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...