Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BigDaddy

Rozwiązany: DirectX 9.0c, Direct3D

Polecane posty

Siemka!

Mam taki problem, nie mogę uruchomić żadnej gry!!!

Gdy uruchamiam jakąś grę wyskakuje błąd: "Nie można uruchomić gry/programu ze względu na bark zainstalowanych bibliotek DX" Albo Error! (napiszę jak zrozumiałem) nie można odnaleźć/uruchomić D3D gra zostanie zamknięta. A najlepsze w tym wszystkim jest to ,że chyba z 5 razy instalowałem DX9.0c!!! (Z różnych gier a z neta ściągnąłem nawet 11!)

Jestem teraz na feriach u rodziny a tam mają taki komp: GF 8500 ,Ram 2Gb, Procek Celeron? 2.8Ghz/2.81Ghz

Nie wiem czy to pomoże, ale:

Wujek kupił niedawno nowy dysk 500Gb a stary wywalił, potem odwirusował(AVG Free edition) i zamontował z powrotem. Dodam że dysk (stary) to był "C" a nowy to "F". Na obu jest zainstalowany Windows XP Home Edition a komputer korzysta z XP'ka ze starego dysku ("C"). Czy to może być przyczyna? Wcześniej (kiedy w komputerze był tylko nowy dysk) wszystko działało a nawet później(gdy były dwa dyski a stary był odwirusowany ) wszystko się schrzaniło nie wiem czemu!!! Robiłem skan dysków przez 3.5h (Wolny) AVG'iekiem i nic nie wykrył poza Cookisami. Bardzo proszę o rozwiązanie mojego problemu-mam ferie i nie mam co robić w domu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Usunąłem DX z komputera (całego i wszystkie możliwe wersje).

I teraz nie chce mi się zainstalować z powrotem?Pisze coś takiego gdy chcę zainstalować DX(np.z płytki nowego CD-A)ORYGINAŁ TEXT!!!!: Wystapil wewnetrzny blad systemu sprawdz plik DX Error.log oraz DirectX.log w folderze Windows, aby rozpoznac problem. No to tam lukam a tam pisze najczęściej to samo. Pliki ślę jako załączniki.

Czy ktoś pomoże?

PS Jak nic nie zadziała to robię formata dysku starego instaluję na nim Windowsa, usuwam Windowsa z nowego a dysk 80Gb(stary) będzie tylko do Windowsa.

PS 2 Ponieważ nie mogę wysłać załączników w formacie notatnika przeniosłem tekst do open offica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób wszystkie testy w dxdiag, może coś wyłapie. DX 11, podobnie jak 10, nie działa pod XP

To że nie działa to wiem, ale zawiera w sobie poprzednie wersje DX z których mógłby korzystać Windows. A odpowiedź na dxdiag jest w załączniku.

ocb???!!! To tam była w ogóle jakaś instrukcja???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiegoś pliku readme, czy czegoś takiego. Tego konkretnego programu nie znam, ale programy tego typu raczej mają dokumentację.

I nie, DX11 nie zawiera w sobie wszystkich poprzednich wersji DirectXa. Z poprzednich zawiera tylko 10 i 10.1. Podobnie jak DX10 nie zawiera DX9 i wcześniejszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałem oba dyski a co!!!(mi szkodzi)

Niestety trochę mi to zaszkodziło: Mam zainstalowanego XP'ka, drukarkę, sterki do grafy(w tym DX 9.0c :laugh: ), internet ;)(nie mógłbym tego pisać gdybym nie miał :) ) I pojawia się nowy problem

TADAM!:Nie mogę znaleźć płytki ze sterownikami do głośników. Ale jest to nowy problem a więc i nowy temat. Chyba że moderatorzy pozwolą mi rozwiązać jeszcze ten(miejmy nadzieję że ostatni) problem HĘ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do głośników sterowników nie znajdziesz bo takich nie ma :P

Jak nie masz dźwięku to musisz zainstalować sterowniki do karty muzycznej, które są na płycie od płyty głównej.

Spoko spoko :D

Ale żebyś się czasem nie zdziwił jak tam do Ciebie do Gdańska przyjadę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki i uwielbienie xandi!!!

Masz u mnie (wirtualną) pizzę, piwko i co tylko sobie wymarzysz (hehehe!!!.... xD)

Temat uważam za zamknięty bo znalazłem płytkę od płyty głównej(głupio zabrzmaiło :P;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...