Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2015

Polecane posty

Uczta sie angielskiego tongue_prosty.gif

Spolszczenia nie dajemy, ale kto chce moze sobie sam poszukac, wersje gry latwo sprawdzic przeciez.

Ja tam z angielskim nie mam problemów :P Znam wystarczająco dobrze by tę grę(i w zasadzie każdą inną) zrozumieć. Jeśli jednak została wydana oficjalnie po polsku to wolę w taką właśnie wersję zagrać(chyba, że spolszczenie to jakaś totalna kaszana, ale to już od bardzo dawna się nie zdarzyło). Tym bardziej jak kolejne części wyszły po polsku(a ich już tak łatwo [i legalnie] "zangielszczyć" pewnie się nie da). Przykładowo w kontynuacji później może być problem ze zrozumieniem pewnych rzeczy których nazwy/określenia w PL wersji zostały zmienione, a w ENG zostały jak były.

BTW: Ponoć ta gra w niektórych wydaniach została wypuszczona w wersji ocenzurowanej, wiadomo jaka wersja będzie w CDA(mam nadzieje, że ta bez cenzury ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znasz angielski na tyle, żeby nie mieć problemów z graniem po angielsku, to naprawdę nie wiem, w czym problem.

CDA dają te gry i w takich wersjach językowych, na jakie mogą sobie pozwolić. A niejeden raz już pisał Smuggler, że czasem po prostu łatwiej dostać licencję na angielską wersję niż na polską.

Ja z angielskim nie mam problemów, z przyjemnością zagram w Bioshocka w tym języku.

A jeśli ktoś koniecznie chce grać w kolejne części po angielsku, bo w jedynkę grał po angielsku, to co za problem zmienić język w ustawieniach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znasz angielski na tyle, żeby nie mieć problemów z graniem po angielsku, to naprawdę nie wiem, w czym problem.

Tak jak napisałem, jak kontynuacje są po polsku, to mogą być nieścisłości względem angielskiej wersji językowej. Tylko tyle i aż tyle.

CDA dają te gry i w takich wersjach językowych, na jakie mogą sobie pozwolić. A niejeden raz już pisał Smuggler, że czasem po prostu łatwiej dostać licencję na angielską wersję niż na polską.

Ja to wiem i rozumiem. Zapytałem po prostu jak sprawa ze spolszczeniem wygląda, chyba można?

A jeśli ktoś koniecznie chce grać w kolejne części po angielsku, bo w jedynkę grał po angielsku, to co za problem zmienić język w ustawieniach?

Widać, że chyba nigdy nie próbowałeś :) Zaledwie kilka produkcji(i to najczęściej tych starszych) umożliwia zmianę języka w tak prosty i bezproblemowy sposób. W znacznej większości gier jednak są z tym spore problemy, a to trzeba zmieniać ręcznie linijki "kodu" w plikach konfiguracyjnych, a to pobierać całą grę od nowa(bardzo częsty problem w wersjach posiadających Steam drm), a czasem nawet trzeba pobierać całe pakiety danych z odpowiednią wersją językową(a wtedy pojawia się problem z legalnością takiego rozwiązania). Także bez urazy ale jak tematu nie znasz to się nie wypowiadaj. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie [beeep]ac z nudy przy bajoshocku dawno temu na xklocku ale dam szanse jeszcze raz skoro jest okazja.

guna ogralem na klocku, mam kopie na ps2, pewnie nie rusze ale tak czy tak bardzo solidna gierka i mocny pelniak.

reszty nie kojarze zbytnio ale to chyba jakies indyki wiec nie pogardze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie sa to arkana czarnej magii, jak komus zalezy to w pare minut poszpera w sieci, znajdzie wskazowki i zmieni sobie.

W sumie tak, oczywiście z wyjątkiem gier których legalnie się zangielszczyć nie da smile_prosty.gif

PS: Wiadomo coś odnośnie wersji: z cenzurą czy bez?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Heart PL i Shadows on the Vatican - Akt I PL - lubię przygodówki (niektóre nawet bardzo), ale nie w przypadku tych dwóch (grafika + fabuła) :dobani: ;

Gun PL - dla mnie jest to pełniak numeru (= super gra) :icon_cool: ;

Bioshock ENG - gra "Dead Space" pozbawiła mnie chęci grania w strzelanki FPP science-fiction; jak od każdej reguły są wyjątki (np. "Singularity"), ale "Bioshock" nie jest dla mnie tym wyjątkiem; :down:

Podsumowując: po raz pierwszy od ponad dwóch lat numeru nie zakupię.

Powyższe wynika z faktu, że grę Gun już posiadam.

PS. Tym, którzy nie mają gry "Gun" (strzelanka w klimatach westernu) polecam kupno najbliższego wydania CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock ENG - gra "Dead Space" pozbawiła mnie chęci grania w strzelanki FPP science-fiction; jak od każdej reguły są wyjątki (np. "Singularity"), ale "Bioshock" nie jest dla mnie tym wyjątkiem; down.gif

Dead Space to gra TTP a nie FPP ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy piszę w dobry dziale, ale mam problem z grą 1Heart. Gra instaluje się normalnie, ale gdy chce ją włączyć... pojawia się czarny ekran, a po chwili gra się wyłącza. Do tego, nie pojawia się żaden komunikat o błędzie, więc w czym może tkwić problem?

Wymagania sprzętowe spełniam, aplikacje do gier też mam zaktualizowane, a mój system to windows 8.1 ~

@Edit zapomniałem dodać, że kod aktywacyjny z gazety jest zupełnie inny, aniżeli pokazany w cliencie(?) cd-action. Instalowałem grę z obu, ale nadal ona nie działa.

@Edit2 Bioshock również mi nie działa, ale w tym przypadku... wywala mi błąd podczas instalacji. z brakie pliku CDR ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

@Edit2 Bioshock również mi nie działa, ale w tym przypadku... wywala mi błąd podczas instalacji. z brakie pliku CDR ;-;

Spróbuj przekopiować zawartość płytki na dysk twardy i stamtąd spróbuj zainstalować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy piszę w dobry dziale, ale mam problem z grą 1Heart. Gra instaluje się normalnie, ale gdy chce ją włączyć... pojawia się czarny ekran, a po chwili gra się wyłącza. Do tego, nie pojawia się żaden komunikat o błędzie, więc w czym może tkwić problem?

Wymagania sprzętowe spełniam, aplikacje do gier też mam zaktualizowane, a mój system to windows 8.1 ~

@Edit zapomniałem dodać, że kod aktywacyjny z gazety jest zupełnie inny, aniżeli pokazany w cliencie(?) cd-action. Instalowałem grę z obu, ale nadal ona nie działa.

@Edit2 Bioshock również mi nie działa, ale w tym przypadku... wywala mi błąd podczas instalacji. z brakie pliku CDR ;-;

u mnie ten sam problem z 1Heart - ktoś coś wie, ktoś coś pomoże? Za to Bioshock działa poprawnie i w dodatku wszystko ok jest ze spolszczeniem, które pobrałem z sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że kolega podał kody do WoT'a ;)

A tak na marginesie, Zainstalowałem Bioshock'a (po kilku bojach z napędem i kilku bluzgach), niestety gra nie chce działać. Zaraz po uruchomieniu, crash'uje z komunikatem: "Program Bioshock.exe przestał działać". Mam dziwne wrażenie, że ma to związek z moją przesiadką na Win 10 ale z drugiej strony reszta gier działa bez najmniejszego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...