Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sooko

Rozwiązany: League of Legends - Czarny ekran i spadki fps

Polecane posty

Witam

Mam taki problem z grą League of Legends. Chodzi o to, że już ze trzy razy zdarzyło się na moim komputerze (laptopie), że co chwila podczas gry miałem czarny ekran i widziałem chyba tylko nicki graczy, a podczas tego miałem tragicznie mało klatek na sekundę. Zdarzało się tak, gdy patrzyłem, a właściwie chciałem zobaczyć jak sobie moi koledzy z teamu radzą gdzie indziej wtedy też klikałem w odpowiedni punkt na minimapie. Ale też podczas tych bodajże trzech razy po prostu ot tak sobie jak chciałem sie przemieszczać, albo była jakaś akcja też miałem ten problem. Tu chyba nie chodzi o konfiguracje komputera, bo miałem takie coś ze trzy na około może 60-70 gier jakie do tej pory przegrałem.

Edit: Nie rozumiem powodu, z którego ktoś mnie zaraportował -.-

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. Treść problemu piszemy w tytule - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak podaj swoją konfiguracje komputera, być może wina któregoś z sprzętów. Dalej, sterowniki muszą być zaktualizowane o tym nie muszę chyba wspominać, DirectX również. Możesz spróbować pogrzebać w konfiguracji graficznej gry choć wątpię żeby to było właśnie to aczkolwiek nie wykluczam takiej możliwości. Mógłbyś także przeinstalować grę, może pomóc :) Ale na początek podaj swoją konfiguracje komputera łącznie z zasilaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...