Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Predat0r

Przeglądarka internetowa przycina się

Polecane posty

Witam mam problem natury tej że przglądarka mi się ścina... Dobra jaśniej: za każdym razem gdy wchodzę na jakąś strone przeglądarka się zacina i pojowia sie klepsydra, trwa to mniej więcej

od 10 sec. do nawet 1 min. Potem jakby nigdy nic wraca do normy, jeśli to ma pomóc to np. na Google zacina sie rzadziej niż na takich "cięższych" stronach jak gryonline.pl lub właśnie cdaction.pl... Wyczyściłem całego kompa jest czysty jak łza, reinstalowałem FF (i jak by co sprawdzałem też to na innych przeglądarkach (Opera, K-meleon, Flock) i to samo) :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz nam, jaki masz komputer, dokładnie z zasilaczem (marka i moc (to liczone w Watach, nie Voltach)), jaki masz modem, system operacyjny (wersja i service packi), antywirusy i firewalle. Kompletne logi z programów Combofix i HijackThis, które umieszczamy w tagach

[codebox][/codebox]

, albo na stronie typu wklejto, też się przydadzą. Kiedy się to zaczęło? Co zrobiłeś, zanim to się zaczęło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzięki Combofix-owi, to nie musiał wszystkiego wyczyścić, profilaktycznie wklej log oraz przeskanuj kompa jakimś porządnym skanerem antywirusowym. Ja tradycyjnie polecam użycie darmowych Dr.Web CureIt! oraz Malwarebytes' Anti-Malware.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...