Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whitepawn5

Google Chrome - jak zrobić kopię zapasową zakładek?

Polecane posty

Mam pytanie dotyczące zakładek. Mianowicie jak można zrobić ich kopię zapasową? Próbowałem już za pomocą Google Chrome Backup, ale nie wiem czemu program w ogóle nie reaguje. Może można zakładki skopiować za pomocą jakiegoś pliku, który jest umieszczony w folderze systemowym...? Prosiłbym o pomoc.

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące zakładek. Mianowicie jak można zrobić ich kopię zapasową? (...)

Wejdź w folder z zainstalowanym Google Chrome. Musisz poszukać katalogu o nazwie bookmarks lub podobnej. Jeżeli nie ma tam czegoś takiego, musisz wejść w dokumenty na dysku systemowym. Prawdopodobnie tam znajdują się Twoje ustawienia. Musisz poszukać. Innych rad nie mogę udzielić.

W każdym razie każda przeglądarka zapisuje ustawienia w jakimś folderze. Wystarczy dobrze 'poszperać'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie konto Google i zaloguj do Chrome (w opcjach, po prawej stronie paska adresu).

Od tej pory gdy zalogujesz się gdziekolwiek na którymkolwiek komputerze, Chrome sam ściągnie ci twoje zakładki, ustawienia, dodatki, skórki - słowem: wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...