Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amon2000

Sklepy muzyczne...

Polecane posty

Nazwa tematu zmieniona przeze mnie. Od teraz można tutaj pytać się o wszelkie albumy ciężko dostępne w powszechnych sklepach (Empik, eBay, Amazon) lub polecać te z najlepszymi cenami w danym sklepie. Otwieram temat ogólny :-) - Black Shadow

Po pierwsze nie wiem do jakiego działu to dać, więc daję tu. Poszukuję jakiegoś sklepu online w którym mogłabym kupić Roswell-Television Soundtrack (oczywiście Polski sklep internetowy) Znalazłam tylko na ebay'u, a reszta to albo niedostępne, albo w ogóle nic. Bardzo proszę o pomoc!

Okładka:

B00005YU87.01._AA240_SCLZZZZZZZ_.jpg

Spis utworów:

01. Dido - Here With Me

02. Sense Field - Save Yourself

03. Ivy - Edge Of The Ocean (Duotone Mix)

04. Coldplay - Brothers & Sisters

05. Ash - Shining Light

06. Sarah McLachLan - Fear (Hybrid's Super Collidor Mix)

07. Zero 7 - Destiny

08. Travis - More Than Us

09. Sheryl Crowe - I Shall Believe

10. Doves - Blackbird

11. Stereophonics - Have A Nice Day

12. Dido - Here With Me (Chilli' w/ Family Mix)

?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie znaleźć coś tańszego. Na Amazonie amerykańskim zostało z 5 kopii, ale jeśli dolary przeliczysz na złotówki + koszty przesyłki cena będzie podobna. Tak samo z niemiecką filią - przeliczając z euro wyjdzie nawet coś koło 90zł. A na stronie ceneo.pl nie można nawet tego produktu wyszukać...

Pytanie jeszcze czy ew. zgadzasz się na przemianowanie tematu do ogólnego poszukiwania sklepów gdzie można kupić daną płytę? Z góry dziękuję :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84

No wreszcie znalazłem odpowiedni temat :D

Poszukuję tych o to płyt. Szukałem już przez ceneo.pl i tanio.pl, ale ich nie znalazłem.

1. Tiesto - In my Memory (2001) (2 CD)

2. Darude - Before the Storm (2001) (1 CD)

3. Armin van Buuren - 10 Years (2006) (2 CD)

I jeszcze ten oto DVD:

Tiesto - Elements of Life Kopenhaga 2008 (2 DVD)

Mam nadzieje, ze ktos je znajdzie :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84
No cóż, na Polskich stronach nie ma. Znalazłem jeden sklep z tą płytą, ale pisało, że nakład wyczerpany i nie przewidują jego uzupełnienia. A tak, to na Amazon jest

Z tego co patrzałem na Amazonie to do Polski nie można wziąć wysyłki (najbliżej do Niemiec - wchodziłem na stronie w kraje, do których wysyłają). Chyba, że się mylę to mnie poprawcie.

Mam pytanie - sprowadzaliście płyty z zagranicy? Cenowo się to opłaca (płyty tańsze, ale cło.. sad_prosty.gif ) ?

Też mnie to interesuje, bo widziałem 2 z "moich" płyt na eBayu i oni tam mają tanio (no i wysyłka do Polski).

Czy wiecie może na czym polega ten PayPal? (jedna z metod płatności na eBayu, która najbardziej by mnie interesowała gdyż nie posiadam karty kredytowej). Trochę czytałem na ich stronie, ale nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałem. Ja to widzę tak: trzeba założyć u nich konto, które jest darmowe; by kupić przedmiot trzeba przelać pieniądze na to ich konto i oni je wysyłają; za wysyłkę pieniędzy do sklepu (jako zakup towarów i usług) nie ma żadnej prowizji, chyba że różnica w kursie walut; prowizja jest za odbiór gotówki za sprzedane przedmioty. Czy dobrze rozumiem? Jeśli nie to prosiłbym o łopatologiczne wyjaśnienie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to dobrze rozumiesz zasadę działania PayPala. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale kiedyś kursy wymiany walut mieli okropne, ale na czymś w końcu muszą zarabiać.

Jeśli chodzi o Amazon, to są dwa - angielski (amazon.co.uk) i amerykański (amazon.com). Jak można się domyślić (bo to przecie logiczne) nie ma problemów z wysyłką do Polski z amerykańskiego Amazona, natomiast w przypadku angielskiego jest problem - nie oferują przesyłek do Polski.

[edit]

Poprawka, jednak trochę się na angielskim Amazonie zmieniło. Oferują przesyłki do Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozycji, których szukałem nie mam jeszcze Darude - Before The Storm, natomiast teraz szukam czegoś z goła innego.

Mianowicie płyt:

1. Sylver - Decade (2010)

2. Kate Ryan - Singles Collection - w tym przypadku nie wiem, czy było to wydanie płytowe, czy też tylko elektroniczne, ale interesuje mnie tylko to pierwsze. Wydanie najprawdopodobniej z 2008, po wyjściu albumu "Free"

3. 4 Strings - Believe (2002)

4. 4 Strings - Turn It Around (2004)

5. 4 Strings -Mainline (2006)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Znalazłem właściwy temat pasujący do mojego problemu! Poszukuję sklepu internetowego z dość bogatym asortymentem, razem z poszukiwaną przeze mnie płytą zespołu Heathen Foray o nazwie The Passage. Mam już coś tam wyczajone na eBayu, ale fajnie by było dodać jakiś sklep do zakładek, bo planuje trochę większe zakupy, którymi zapłacę za pomocą PayPala, dlatego wszelkie amazonki odpadają. Fan.pl również odpada. Czas realizacji zamówienia od 14-60 dni nie nastawia mnie optymistycznie.

EDIT: Znalazłem jeszcze coś na eBayu, z tym, że przesyłka przyszłaby do mnie ze Szwajcarii. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie opłaty, poza przesyłką i płytą, poniosę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comus - Song to Comus: The Complete Collection

No #!$%$%&@!!! Jak siedziało na Allegro przez chyba pół roku praktycznie za grosze to jak frajer kręciłem nosem i jeszcze kłóciłem się ze sprzedawczynią o cenę, a jak teraz zapowiedzieli nową płytę i sobie o tej kompilacji przypomniałem, to się dowiaduję, że ostatnią kopię wykupili kilka dni przede mną =/ Jak ktoś znalazłby sklep/ofertę sprzedaży, to ma u mnie dożywotni dług wdzięczności :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...