Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pomorski100larz

STEAM NEEDS TO BE ONLINE TO UPDATE, please check your internet connection and try again.

Polecane posty

Potrzebne info:

Windows Vista Home Basic

Problem:

Jest on taki, iż gdy uruchamiam grę na steam, lub samego steam'a, przez chwilkę steam szuka update'a, po czym wylatuje komunikat z teamatu, czasami pojawia sie po polsku

I tak od ostatniego update'a...

Co zrobiłem:

Reinstalowałem, Usuwałem wszystkie pliki próćz steam.exe i SteamApps i uruchamiałem aplikację (tak jak radzi Valve), skanowałem PC, CCleaner też nie pomógł, regedit>...>...>...>steam>offline juz od początku było ustawione na 0 w systemie szesnastkowym. Usunąłem nawet wszystkie rzeczy związane ze steam'em, ale nawet to nic nie dało

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Może mi ktoś pomóc? Czy ktoś miał ten sam problem? Myślę, że najlepszym rozwiązaniem było gdyby ktoś wstawił link do aktualnych plików Steam dla systemu Windows Vista. Bardzo mi na tym zależy, a piratom oczywiście mówię nie, zwłaszcza że chcę grać w CS:GO z kolegami i nabić Global Elite ;D

Pozdrawiam i z góry dziękuję wink_prosty.gif

100larz

post-1022546-0-38902400-1429018320_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj Steama, usuń po nim wszystkie pozostałości z dysku (katalog SteamApps możesz sobie przenieść w inne miejsce, żeby nie musieć ponownie ściągać gier; rejestru nie czyść, to częściej szkodzi niż pomaga), zrestartuj komputer i spróbuj zainstalować Steama ponownie. Jeśli nie pomoże, to wyłącz na chwilę wszystkie programy zabezpieczające i zobacz, czy wtedy Steam sobie poradzi.

Warto sprawdzić również status usługi "Steam Client Services".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...