Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vithar

Rocksmith 2014 - Customowe piosenki, jak poprawnie to wgrać

Polecane posty

Witam. Mam mały problem.

Chciałem sobie listę piosenek wzbogacić o parę zespołu Ensiferum (nie ma takiego DLC). Znalazłem parę interesujących piosenek, ale za nic nie potrafię ich wgrać. Robię wszystko zgodnie z instrukcją i nie działa.

Czy ktoś orientuje się jak działają customy w nowym Rocksmith 2014? W poprzedniej edycji wystarczyło ponoć tylko skopiować pliki do odpowiedniego folderu i już działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co popatrzylem to trzeba i tak kupic dlc, kiedys jakies bylo za darmo, i wtedy mozna bylo zamieniac piosenki, niestety nadal nie ogarniam jak to sie robi, ale moze dzieki odswierzeniu ktos zajrzy

btw ja ogolnie chcialem z pierwszego rocksmitha dodac piosenki, to jak sie okazuje trzeba kupic pierwszego rocksmitha i jeszcze jakies dlc zeby moc wgrac te piosenki do nowego rocksmitha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia licencji. Niestety wytwórnie muzyczne sobie liczą. Czyli żeby w nowym wydaniu mieć kawałki ze starego, trzeba posiadać licencję na pierwszą wersję, plus narzędzie importu (które kosztuje 10 ojro). Za to nie trzeba nawet starocia instalować, wszystkie kawałki pobierają się z neta. A dodatkowo wszystkie DLC, wydane do podstawki działają z R2014.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trochę to smutne, że nie da się grać customów na oryginalnej grze (znów legalny użytkownik dostaje po tyłku, bo na pirackim da się odpalać co tylko się chce). Wypróbuję tej metody z DLC, z tym że nie do końca jestem pewny czy zadziała (steam lubi takie podmieniajki blokować), no ale kto nie próbuje...

W każdym razie dzięki za pomoc, zaczekam, a nuż wypowie się ktoś kto jakoś te customy odpalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trochę to smutne, że nie da się grać customów na oryginalnej grze (znów legalny użytkownik dostaje po tyłku, bo na pirackim da się odpalać co tylko się chce).

Dokładnie, ja swego czasu również próbowałem się pobawić i wrzucić własne utwory do Rocksmitha, ale okazało się, że można zrobić to jedynie po scrackowaniu gry, więc odpada. Smutne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kupuje pierwszego rocksmitha, kupuje te narzedzie i wszystko juz sie samo zrobi ? jesli tak to tylko teraz czekac na letnia wyprzedaz, a moze i wiosenna ?

Właśnie tak :) Dodatkowo, zaglądając na DLC pierwszego RSa możesz zakupić sobie wszystko co tam jest do wyboru, i bez potrzeby instalacji staruszka owe kawałki będą działać z edycją 2014. A jest cała masa świetnych utworów. Moim zdaniem ciekawszy wybór niż do RS2014.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...