Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Irlandia - Polska [mecz] [zdjęcia] [wideo] [kupon grz]

Polecane posty

Jak wynik się utrzyma, to wytatuuję sobie cycki kath na torsie. Oczywiście, podobnie jak w przypadku grz, będę potrzebował zdjęć.

Nie utrzymał się.

Poza tym masz za mały tors.

Zdziwiłbyś się. Choć widzę, że i tak jest 1:1 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 zł dałem na Polaków

Na szczęście weszły mi inne kupony, więc i tak jestem do przodu 35 zł.

W zwiazku z meczem Polska - Irlandia zdarzyly mi sie dwa "na szczescie". Pierwszym bylo to, ze tym razem na mecz nie poszedlem i dzieki temu nie mam do siebie zalu. Drugim "na szczescie" bylo to, ze juz mialem obstawiac, ale cos mnie tknelo i zamiast tego wydalem 8 euro na 4 karty-zdrapki. Zdrapalem je w domu w czasie meczu i wygralem 2 razy po 40 euro plus 2 razy darmowa dodatkowa zdrapke. Tym bardziej nie mialem do siebie zalu, zwlaszcza ze wczesniej mialem obstawiac zwyciestwo bialo-czerwonych w meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O samym meczu nie chce mi się gadać bo kolejny raz było to samo i złość mnie bierze.

Ale przez to przesiadywanie na forume, jak wyszła sprawa meczu w Dublinie to myślałem o Tesu. Już oczami wyobraźni widziałem jak na forum zamieszcza wspólne zdjęcie z Krullem jakie sobie zrobił na stadionie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Wystarczylo mi, ze bylem na poprzednim meczu w lutym 2013, rozgrywanym na dokladnie tym samym stadionie (a w praktyce grali u siebie, bo Polakow bylo na trybunach sporo wiecej niz Irlandczykow) i przegranym wtedy przez naszych 0:2. Najlepsze co utkwilo mi w pamieci z tamtego meczu, to polskie dzieciaki urodzone w Irlandii, ktore mialy bialo-czerwono-zielone szaliki i rowno kibicujace tak Polsce jak i Irlandii. Znak czasow panie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...