Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SevenPounds

Rozwiązany: Udostępnianie internetu z PC na telefon

Polecane posty

Tak. Musiałbyś na laptopie utworzyć sieć Wi-Fi, z którą łączyłby się telefon. Później trzeba by było jeszcze włączyć udostępnianie internetu z sieci do sieci, ale że chwilowo nie mam możliwości sprawdzenia, jak to dokładnie zrobić (a sam bawiłem się w takie rzeczy dawno temu), to odsyłam tutaj wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem święcie przekonany, że widziałem tam wzmiankę o laptopie blink_prosty.gif

Jeżeli nie masz karty WiFi, to widzę jeszcze dwie potencjalne możliwości - udostępnianie przez Bluetooth (o ile masz adapter Bluetooth w komputerze), bądź przez USB (choć w tym przypadku nie jestem nawet pewien, czy to możliwe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się trochę pobawić z sieciami Ad-Hoc na Win7, ale o ile udało mi się nawiązać połączenie między laptopami, o tyle smartfony w ogóle nie widziały sieci sad_prosty.gif

Zamiast tego spróbowałem programiku Virtual Router i wygląda na to, że działa całkiem sprawnie - podajesz w nim nazwę sieci, hasło i udostępniane połączenie (w Twoim przypadku modem Play'a), odpalasz "router", a następnie w smartfonie dołączasz się do utworzonej sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, sam chyba nigdy nie zrozumiem, na jakiej zasadzie działają aktualizacje .NETa. Proponowałbym pobrać i zainstalować to, bądź to i sprawdzić, czy coś się nie poprawi.

I na czym polega to, że instalacja programu się ścina? Bo u mnie na lapku też zachowywała się jakoś dziwnie - dwa razy się przerwała i dopiero za trzecim razem po przeklikaniu początkowych okien i pokazaniu się paska postępu, pojawiło się okno z potwierdzeniem praw administratora, a po jego zatwierdzeniu poszło już z górki. Sądziłem, że to wina mojego lapka (który już od dłuższego czasu domaga się postawienia systemu na nowo), ale być może w tym przypadku to instalator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...