Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

divatox12

Folder Temp, czy można usuwać jego zawartość

Polecane posty

Witam. Czy mogę usunąć zawartość folderu Temp (C:\WINDOWS\Temp)? Gdzieś czytałam, że można, ale chcę się upewnić, bo ccleaner mi tam nie czyści. To bezpieczne? Jest jeszcze jakiś folder w xp, który zawiera kopie (czyt. śmieci), i który mogę wyczyścić. Ostatnio nagle zjadło mi 500mb, a ja nawet nie wiem jak i kiedy.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz go bez obaw wyczyścić (do części plików możesz mieć odmowę dostępu, możesz je pominąć podczas tego czyszczenia i usunąć później). Poza tym jest jeszcze parę katalogów z plikami tymczasowymi,jeden w Twoim profilu 'Documents and Settings/nazwa_użytkownika/Ustawienia lokalne/Temp' (musisz włączyć wyświetlanie ukrytych plików, by zobaczyć katalog 'Ustawienia lokalne') oraz jeśli używasz IE katalog 'Temporary internet files', poza tym stare pliki przywracania systemu też potrafią trochę zajmować. Większość tych rzeczy można usunąć używając systemowego oczyszczania dysku ('Start/Programy/Akcesoria/Narzędzia systemowe/Oczyszczanie dysku').

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, temp to pliki tymczasowe i spokojnie można je usunąć. Jeśli coś będzie ich potrzebowało, to sobie te pliki odtworzy.

Przy okazji do czyszczenie Tempów dobrze jest użyć tego narzędzia: http://www.geekstogo.com/forum/files/file/187-tfc-temp-file-cleaner-by-oldtimer/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...