Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielu2184

Słuchawki do gier i muzyki - 100-120zł + jakieś mobilne

Polecane posty

Witam, poszukuję nowych słuchawek (poprzednie się rozleciały).

Będą one służyły głównie do grania (CS:GO, raz na jakiś czas BF3/4) słuchania muzyki (w zasadzie do wszystkiego poza disco-polo i rapem, ale głównie jakiś trance/muzyka klubowa) i komunikacji (TS3/Skype).

Własny mikrofon mam, więc nie musi być przy słuchawkach.

Mam integrę na chipie Realteka (większe info mogę podać jak trzeba), ewentualnie mogę w późniejszym czasie kupić kartę dźwiękową.

Dodatkowo poszukuję w miarę tanich słuchawek do swojego smartfona (Alcatel One Touch POP S3), w cenie 30-40zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budową (HD669 są zamknięte i mają głębsze pady, co przekłada się na większą izolację, do tego są nieco większe i mają wymienialny kabel, choć ten dołączony jest raczej gorszej jakości), brzmieniem (HD669 mają moim zdaniem nieco więcej basu i generalnie brzmią jakby nieco lepiej), ceną i właśnie wymaganiami odnośnie źródła (ale raczej ALC-898 to na tyle przyzwoita integra, że HD681 nie będą przesadnie faworyzowane).

I biorąc pod uwagę, że Superluxy same w sobie są już podróbkami, to jakoś bym się przesadnie nie obawiał na nadzianie się na ich podróbki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora jest miedzy nimi roznica w pozycjonowaniu/jakosci dzwieku? Warto doplacic do 669?
Co prawda w HD669 mam niestandardowe pady, które mogą nieco wpływać na mój osąd, ale wydają mi się zauważalnie lepsze i wydają się grać bardziej przestrzennie.
O podrobki philipsow tez sie nie obawiac?
Można je kupić w kilku raczej pewnych sklepach (klik), więc bym się tym nie przejmował. Inna sprawa, że jakoś ciężko mi sobie wyobrazić sens podrabiania słuchawek za taką kwotę.
Przy ALC-883 sluchawki tez dadza rade?
Z ciekawości podłączyłem je do (chyba) ALC-272 w moim starym laptopie i nadal brzmiały całkiem przyzwoicie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...