Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danio21b

Słuchawki do grania do 200zł i myszka do 200zł

Polecane posty

Cześć,

Poszukuję sprzętu do grania jak w temacie. Słuchawki nauszne z mikrofonem do 200zl jak i również myszki do grania do 200zl. Najczęściej gram w gry typu: Cs go, diablo 3, wow, starcraft 2, wot smile_prosty2.gif. Bardzo proszę o pomoc w wyborze sprzętu. Czekam na odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Daniel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o słuchawki, to albo dopłata do Superlux HMC631, albo HD 668b/669 + Zalman ZM-MIC1/MediaTech MT391.

Co do myszki, to najpierw podaj preferowany chwyt i długość dłoni mierzoną zgodnie z tamtym koślawym rysunkiem (klik).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda mysz podana przez @webtom jest bardzo dobra. Wybór należy do Ciebie, która Ci się podoba najbardziej.

Do PS4 to chyba trzeba zakupić specjalne słuchawki z tego co wiem, ale mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klik.

Z tego, co widzę, przewodowa wersja Fury jest zakończona 4-żyłowym mini-jackiem, więc w przypadku dowolnej konfiguracji Superluxów wystarczy użyć adaptera (coś w ten deseń, ale z tego co kojarzę, żyły mogą występować w różnej kolejności, więc ponownie proponuję poczekać na kogoś obeznanego). Właściwie potwierdza to ta strona:

My headset has separate audio and mic cables. Can I still use it?

Yes, but not directly. You'll need a joiner. That is an adapter that will take both cables and join them into a 3.5mm plug.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie w moim laptopie (Asus G551) mam to jedno wejście na słuchawki. :-) i w ps4 też jest chyba takie wejście :-) korzystałem wcześniej z creative fatality (lubiłem je bardzo) ale po 6 latach padły całkowicie :-/ i może dlatego patrzę znów na jakieś creativy. Na innych sie nie znam firmach :-) a nie chce przekroczyć 200zl :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...