Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Zagadki motoryzacyjne 2.0

Polecane posty

Ciąg dalszy zabawy w zgadywanie pojazdów wszelakich.

Nowa zabawa, tym razem wrzucamy zdjecia (fragmentow) samochodu.

Regulamin:

1. Regulamin FA, oczywiscie;

2. Wrzucamy obrazki z dowolnego źródła, pod warunkiem że źródło to nie będzie informowac o marce samochodu;

3. Obrazki większe umieszczamy jako link, jeśli zaś nie są zbyt duże - po prostu jako obrazki, korzystając z tagów

KOD

%7Boption%7D

4. Obrazek ma pokazywac czesc samochodu (reflektor, kierownica, spojler etc.), ewentualnie jeśli dany model jest dość rzadki i unikatowy, można zamieścić całe jego zdjęcie;

5. Jezeli stwierdzimy, ze bioracy udzial uzytkownicy nie sa w stanie sprostac zadaniu, wrzucamy kolejny fragment TEGO SAMEGO zdjecia;

6. Zdjecia maja byc tak zwanymi. real foto, a nie obrazki projektow, grafiki komputerowej;

7. Jezeli zagadka nie zostanie odgadnieta przez 48h zadajacy ma obowiazek ją rozszyfrowac i wyznaczyc kolejnego zadajacego;

8. Jezeli osoba, ktora powinna zadac nowa zagadke tego nie zrobi, po uplywie 24h nowa zagadke zadaje ktokolwiek zainteresowany tematem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jest już wieczór ( a dokładniej 19 : 52 , tylko że forumowy zegar się nie przestawił :( ) A wieczór - to czas na podpowiedź! Geraltinio, czekamy :) .

PS : Chyba że ktoś zgadł :D

Czekamy...

Czekamy...

..................................

Edytowano przez moniek007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź: Po wojnie marka nalezała do koncernu Chryslera. Firma pochodzi z Wlk. Brytanii. Kiedyś byli równiez znani z produkcji motocykli. Od kiedy wykupiło ich PSA (lata '70) marka juz nigdy nie została użyta.

Gianlorenzo23 - nie, ale w dobrym kraju szukasz.

moniek007 - jesli te zagadki sa dla ciebie zbyt trudne to nie musisz sie tu udzielać i zaśmiecać temat niepotrzebnymi postami.

Edytowano przez geraltinio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś polonez :P .

Sorry :( , ale byłem wtedy bardzo, ale to BARDZO zdenerwowany. Niekiedy różne rzeczy przychodzą do głowy :P , jak się szuka 1.5 godziny i nie znajduje...

Aha, niedługo musisz powiedzieć co to za auto z zagadki, ponieważ nikt przez 48 godzin od jej zadania nie zgadł auta :( .

Edytowano przez moniek007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź dziecko przestań spamować. Przeczytaj jeszcze raz regulamin , to się dowiesz że w ciągu 48h musi tylko dać podpowiedź, jeżeli do tego czasu nikt nie napisze poprawnej odpowiedzi.

Pomyśl czasem.

Po 1 ton wypowiedzi.

Po 2 nie jesteś tutaj moderatorem by zwracać uwagę.'

Po 3 zapraszam na 2 dniowy odpoczynek od forum i ochłonięcie, bo tutaj nikogo nie wyzywamy.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hillman Imp. Nie wiem jaki to ma związek z rebusem :D .

@mateusz(stefan) - Naprawdę, nie trzeba było, on ma rację... Przez to mnie jeszcze bardziej znienawidzą... Już lepiej mi zaoferuj ten "wypoczynek", zwłaszcza że nie będzie mnie przez 6 dni...

Aha, i przepraszam, jeżeli KOGOKOLWIEK tym uraziłem...

PS : jeżeli zgadłem, to zagadkę przekazuję roniemu. Czemu? A tak bez powodu...

Edytowano przez moniek007
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...