Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Battlefield 3

Polecane posty

Aż się dziwię, że jeszcze nikt tematu nie założył -_-

OFICJALNIE WYMAGANIE BETY:

Minimalne wymagania systemowe

System: Windows Vista (Service Pack 2) 32-bit

Procesor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2,4 GHz lub Althon X2 2,7 GHz)

Pamięć: 2 GB

Dysk twardy: 20 GB

Karta graficzna (AMD): zgodna z DirectX 10.1, wyposażona w 512 MB RAM (seria ATI Radeon 3000, 4000, 5000 lub 6000, o wydajności karty ATI Radeon 3870 lub lepszej)

Karta graficzna (NVIDIA): zgodna z DirectX 10.0, wyposażona w 512 MB RAM (seria NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 lub 500, o wydajności karty NVIDIA GeForce 8800 GT lub lepszej)

Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX

Klawiatura i myszka

Napęd DVD Rom

Zalecane wymagania systemowe

System: Windows 7 64-bit

Procesor: procesor czterordzeniowy

Pamięć: 4 GB

Dysk twardy: 20 GB

Karta graficzna: zgodna z DirectX 11, wyposażona w 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 lub ATI Radeon 6950)

Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX

Klawiatura i myszka

Napęd DVD Rom

----------------------------------------------------------------

Aby zagrać niezbędny jest program Origin, którego można ściągać stąd.

Beta znajduje się w katalogu Bezpłatne gry/Gry do pobrania.

Jeżeli chcesz mi skopać 4 litery na wirtualnym polu walki to można mnie znaleźć pod nickiem dark-elvis-89.

Przypomnę tylko, że to jest GRAMY W SIECI. Komentarze odnośnie gry postujemy tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, gdzie można zdobyć hasło do Caspian Border?

mój nick w grze: sdaniel288

Na razie gram na G4G (swoją drogą, mają ok. 50 serwerów O.O). Z tego co zauważyłem jest na nich o wiele spokojniej, w kwestii prędkości akcji, niż na zagranicznych, co mi w sumie odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grających w Battlefield'a 3 zapraszam na kanał Teamspeak 3:

Teamspeak 3

Serwer: 85.89.177.208

Kanał: Killers Company

Serwer świeży, więc jest tylko nasz kanał jak narazie, gorąco zapraszam do gry zespołowej i przebywania na kanale

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dla Was propozycję, a skoro przeglądacie ten temat to zapewne lubicie grać w multiplayer, tak samo ja, no bo co może być lepszego od gry z żywymi ludźmi.

Niestety bardzo często rozrywkę psują osoby, którzy często nie mogą pogodzić się z porażką, mieszając z błotem każdą osobę, która jest lepszy od nich, lub po prostu sprawia im przyjemność psucie innym zabawy. Takie zachowanie świadczy o tym kim są ci ludzie, jednak pominięcie ich całkowicie jest niemożliwe chyba, że gra się na prywatnych serwerach, które stawiają sobie grupy znajomych lub większe środowiska graczy. Gra na takich serwerach jest przyjemna, gracze naprawdę współpracują ze sobą, nie ma bluzgów ani chamskich zagrywek lub komentarzy. Właśnie z powodu ludzi, których ego jest odwrotnie proporcjonalne do inteligencji i ich jedynym celem jest psucie innym zabawy odbiłem się od multiplayer, który stanowi często esencję wielu znamienitych gier.Dlatego wychodzę do Was z tą propozycją. Chodzi dokładnie o wynajęcie prywatnego serwera do Battlefielda 3, mam już kilka chętnych osób. Proponowałbym okres 6 miesięcy z obsługa serwera głosowego, ilość slotów zależnie od liczby chętnych jednak planowałem co najmniej 32. Ceny przy takiej ilości wynosiłaby na osobę ok.23 zł na 6 miesięcy czyli czyli ok.3,83 zł miesięcznie co moim zdaniem nie jest wygórowaną ceną. Jeśli bylibyście zainteresowani odczepieniem się od powszechnego chamstwa na serwerach i chcielibyście pograć w miłej atmosferze to prosiłbym o kontakt ze mną poprzez wiadomość prywatną. Na razie to tylko grupa graczy, nie żaden klan. Rozważałem również wynajęcie serwera do Modern Warfare 3, więc jak ktoś chętny do gry w którąkolwiek to zapraszam do skontaktowania się ze mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...