Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Banderchlast

TES Skyrim - Problem z polską wersją

Polecane posty

Witam!

Po kilkukrotnym przeinstalowaniu gry, próbowaniu różnych ustawień, nie jestem w stanie za żadne skarby sprawić, by mój Skyrim był w polskiej wersji językowej.

Instalowałem z płyty, instalacja przebiegła bez błędów po polsku, uruchamiam grę, wita mnie anglojęzyczne menu.

"Spróbuje zainstalować, ściągając przez Steam" mówię, pełen nadzieji.

Również instalacja przebiegła po polsku, gra po angielsku.

Spróbowałem tego kilka razy, bez skutku.

Usuwałem zawartość lokalną...

Grzebałem w plikach .ini, coby spróbować zmienić język manualnie...

Sprawdzałem spójność plików gry...

Mimo to, zakładka "Język" uparcie twierdzi, że polska wersja Skyrim jest niedostępna: http://www4.picturepush.com/photo/a/6952972/640/6952972.jpg

Jeżeli ktokolwiek z was miałby pomysł odnośnie rozwiązania tego problemy, byłbym wdzięczny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj taki sam problem i rozwiązałem go następująco (nie wiem czy wszystkie kroki są konieczne ale może lepiej je wykonać na wszelki wypadek)

1. Odinstalować grę

2. Przed ponowną instalacją po zarejestrowaniu jej w steamie należy kliknąć na pozycję właściwości-> język i ustawić polski

3. Potem instalować ze Steama

Wszystko powinno być już dobrze :) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nic z tego.

Odinstalowałem, uruchomiłem ponownie Steam (na wszelki wypadek), klikam na Skyrim prawym przyciskiem, właściwości-> język, nie ma polskiego.

Nie mam pojęcia czy to jest wina Steam'u czy gry.

Tak przy okazji...czy istnieje możliwość..."odrejestrowania" gry ze Steam?

Mam na myśli permanentne usunięcie jej z listy gier/konta, poczym ponowne dodanie, używając raz jeszcze cd-key'a?

Może taki zabieg by pomógł.

Edit - Co ciekawe, wygląda na to, że żadna z moich gier na Steam nie może być po polsku, nawet Portal 2, który powinien być. Sprawdzałem właściwości -> język we wszystkich moich grach, wybrać mogę jedynie pomiędzy angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Sam Steam mam po polsku, jeśli to cokolwiek zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nic z tego.

Odinstalowałem, uruchomiłem ponownie Steam (na wszelki wypadek), klikam na Skyrim prawym przyciskiem, właściwości-> język, nie ma polskiego.

Nie mam pojęcia czy to jest wina Steam'u czy gry.

Tak przy okazji...czy istnieje możliwość..."odrejestrowania" gry ze Steam?

Mam na myśli permanentne usunięcie jej z listy gier/konta, poczym ponowne dodanie, używając raz jeszcze cd-key'a?

Może taki zabieg by pomógł.

Edit - Co ciekawe, wygląda na to, że żadna z moich gier na Steam nie może być po polsku, nawet Portal 2, który powinien być. Sprawdzałem właściwości -> język we wszystkich moich grach, wybrać mogę jedynie pomiędzy angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Sam Steam mam po polsku, jeśli to cokolwiek zmienia.

Z kluczem nie ma szans, przy dodawaniu gry do konta, dostajesz tam regulamin w którym pisze, że jeden klucz na jedno konto. Co do polskiej wersji, w sieci jest dużo teraz spolszczeń do ściągnięcia, może podmienienie plików coś pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mam podobny problem, tylko, że grę zakupiłem przez STEAM 3 dni temu.

Jestem zarejestrowany w Polsce, język polski, instalacja po polsku, a gra po angielsku....

Odinstalowałem grę, steama, wyczyściłem rejestr i dalej [ciach]

Napisałem do supportu i dalej nic.

Proszę o wsparcie:) i dzięki za ponowne otwarcie tematu!

Wulgaryzmom na forum mówimy zdecydowane "nie". - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bibliotece Steam kliknij PPM na Skyrim i wybierz "Właściwości". Poszukaj w opcjach, gdzieś tam powinieneś znaleźć odpowiednią opcję do zmiany języka.

Możliwe jednak, że wersji steamowej po polsku nie uruchomisz.

@Cragir - Na prośbę pewnie tak, ale chyba nie autora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...