Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

Wydaje mi się, że nie ma co na to liczyć, bo posadę predatora i jego skin zajął już Rengar. Za to ten nowy skin jest naprawdę świetny, no i przynajmniej wiadomo, kto stworzył wszystkie Battlecast skiny biggrin_prosty.gif

Ale przecież predatory to seria - headhunter! Mamy rengara, nidalee i Yi. Viktor z lasere na barku i dzidą w ręce pasowałby idealnie!

On ma tak wyglądać, bo w końcu jest czempionem sprawiedliwości i dobra, bohaterem o kwadratowej szczęce i powiewającym płaszczu. Garen zawsze był chodzącym symbolem i archetypem, co mi się akurat dość podoba, ale rozumiem, że nie każdemu musi. Zresztą sam używam skórki Steel Legion, kupionej zaraz po jej wyjściu. Genialna <3

Wiem, że on miał być przerysowany, ale jednak te naramienniki wieksze od jego klaty mnie odstraszają:P i polączenie kolorów niebieski z żółtym również:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie zauważyłem, że jego skin jest z tej samej serii o_O Tak czy inaczej, motyw predatora jest już raczej wykorzystany... choć kto wie. A wracając do Garena, to niebieski i złoty są kolorami Demacii, więc nic nie poradzisz :P Co do naramienników, to najwyraźniej nie widziałeś Warhammera 40 000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że piszą teraz o kolejnym-nie-tragicznym-i-nie-wymagającym-pilnego-graficznego-odnowienia czampionie, czyli Garenie, skoro poszli po rozum do głowy i poprawiają najbrzydszą i najgorzej animowaną postać, pół kobietę-pół kloca, czyli Sivir, aż dziwne że dopiero teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie będę się wstydził grać moją Bandit Sivir :) Zmiana jak najbardziej na plus. Do tej pory Sivir wygląda jakby brodziła w błocie... A szkoda, bo bardzo lubię tę postać. Szkoda, że raczej nie zanosi się na rework Udyra - w końcu nie po to dostał legendary skina, żeby ludzie w defaulcie biegali. A ta postać (wraz z Kassadinem) to dla mnie uosobienie klocowatości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się spierać kto bardziej potrzebuje VR. To że Sivir go potrzebuje najbardziej chyba nikogo nie dziwi (i na szczescie się tym zajeli), ale garen także wygląda brzydko i takiej poprawki potrzebował. Poza tym mamy sporo champów które wyglądają źle. Jak dla mnie to pomijając te postacie apgrejda wymagają najabrdziej: Sion, Cho, Kassa, Morde, Singed, Udyr, reszta w moim odczuciu wygląda albo znośnie, albo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Udyrem jest ten problem, że wymaga 4x tyle roboty, co inne postacie, ze względu na swój skillset. Dlatego pewnie nie zobaczymy już dla niego skórek, a na VU też trzeba będzie trochę poczekać :P Co do Siona, to z tego co kojarzę, razem z VU chcą zrobić całkowity rework, bo on NAPRAWDĘ tego potrzebuje i to od bardzo, bardzo dawna. Sęk w tym, że niespecjalnie wiedzą, jak się do tego zabrać. Dlatego też chwilę im to zajmie. Z tego typu postaci, to wymieniłbym jeszcze Poppy i Yordle ogółem... choć to już chyba zapowiadali? Nie jestem na 100% pewien. Tak czy inaczej czasami śmiesznie to wygląda przeglądając postacie, kiedy jedne mają arty z MS Painta, a drugie profesjonalne i ładne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczególnie, że udyr dostał skina legendarnego (który powinien być VU bo niczym, poza jakością, się nie wyróżnia). No i cos tam o Sionie pisali. Będzie full AD jak Yi, ale co dokładnie dostanie, tego nie wiadomo - ma być "badass" i tyle w temacie od Riotu. Mogliby te splashe poprawić, roboty tak na prawdę nie jest dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam na tymi reworkami wizualnymi i splash artów. Czy to naprawdę ma sens? Rozumiem jeśli rework wizualny jest potrzebny bo np. z obecnym wyglądem wiąże się jakiś bug, ale po co splash arty? Przecież i tak nie odgrywają żadnej roli podczas rozgrywki. Jakby Ashe miała swój stary splash art to co by to zmieniło? Co zmieni w rozgrywce jeśli zamiast obecnego wyglądu Garena będziemy mieli ten nowy? Może tylko na początku namnoży się Garenów bo ludzie nie mogą przecież obejrzeć go sobie na customie z botami tylko w grze z ludźmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DragonKamina:

Zacznij się przykładać do postów - forum to nie chat, żeby wpaść i rzucić linkami albo "wiem o tym". Dajesz link do czegoś - odnieś się jakoś do linkowanej treści. Następne takie posty będą lądować w koszu, a ty sobie możesz w taki sposób zapracować na moderację postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...