Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin2126

Rozwiązany: Wybór internetu

Polecane posty

Przepraszam za złe umieszczenie tego tematu, ale nie wiedziałem gdzie mam go napisać. Mam problem, ponieważ mnieszkam w małej miejscowości i korzystam z dostawcy internetu który działa na tym terenie. Moja umowa się u niego kończy i zaproponował mi 16mb za 50zł. Pytałem się kilka miesięcy temu innych dostawców, ale słyszałem zawsze że jeszcze nie mają punktów w mojej miejscowości. I tutaj mam prośbę, czy moglibyście podać kilku dobrych dostawców internetu (Niski ping, brak lagow itd)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak mówiłem - nie ma czegoś takiego jak "dobry dostawca". Ogólnopolskie firmy jak Orange czy UPC / Vectra w jednym mieście działają lepiej, w innym gorzej. Kwestia łączy i ich jakości. Niekiedy dużo lepszym rozwiązaniem są lokalne firmy, np. u mnie w mieście jedna z lokalnych firm prężnie rozbudowuje i modernizuje swoje "kable", podczas gdy takie Orange tylko jeździ i usuwa awarie na przestarzałej sieci.

Dlatego musisz na własną rękę się dowiedzieć kto do ciebie dociera i jakie oferuje warunki, a o jakość usług zapytaj np. sąsiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twojej miejscowości możesz liczyć na internety mobilne.

Z nich polecam Ci tylko i wyłącznie internet PLAY 4G LTE.

Sam mam. Jestem zadowolony szalenie...

Zawsze możesz wziąć na 7 dni na próbę za darmo.

Internet jest bez limitu *bodajże w umowie masz....ale to potem*.

Sam mam ten internet :) Prędkości? Na bardzo słabym zasięgu mam 40 Mb/s i pingi w granicach 20-30.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Impli Wolał bym żeby internet był bez limitu na całą umowę, ponieważ u mnie w domu sporo osób z niego korzysta, więc gdybym miał potem czekać pół miesiąca na wznowienie pakietu to to by się z celem mijało. Czyli chyba muszę zostać przy tej nowej propozycji od tej firmy w której mam teraz internet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...