Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyniacz

Assassin's Creed IV - Black Flag, problem z usunięciem (w rejestrze też)

Polecane posty

Witam wszystkich :)

Zgłaszam się do Was z problemem i prośbą o pomoc (!) bo już sama pomoc techniczna Ubisoftu nie potrafi mi powiedzieć w czym problem... a więc mam oryginały (od tego zacznę na dobry początek) kilku gier tj m.in. Heroes VI oraz Assassin's Creed IV Black Flag - działały zawsze bez szwanku. Wczoraj pobrałam ale tez mając swój klucz Splinter Cell'a Conviction. Gra się zainstalowała poprawnie działało wszystko. Dziś już ŻADNEJ z moich gier nie mogę już uruchomić ! Przy każdej z gier pojawił się komunikat " Nie można uruchomić gry. Sprawdź czy gra została poprawnie zainstalowana ... "

Kiedy chciałam odinstalować Assassyna okazało się, że nie ma go w panelu sterowania!(a chciałam go usunąć ponieważ pomoc techniczna powiedziała że mam zacząć od deinstalacji właśnie Assassyna a póżniej Game Launchera więc tak próbowałam zrobić) jakbym go nie instalowała,

więc przechodząc do sedna chciałam usunąć "resztki" (bo podejrzewam, że takie zostały po grze skoro sama się w dziwny i nieznany mi sposób usunęła) ...no i dochodząc do rejestru->regedit->HKEY_LOCAL_MACHINE->Software->Microsoft->Windows->CurrentVersion

->Uninstal nie mam pojęcia który z tych wszystkich dziwnych plików usunąć... 0_o

wiem, że w rejestrze powinnam usunąć jeszcze parę innych rzeczy ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć, które pliki powinny zostać jeszcze usunięte ....

a i używałam CCleanera wielokrotnie i .... nie pomógł . :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...