Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aMarcel

Gdzie kupię baterię do Samsunga Galaxy?

Polecane posty

Witajcie! Mam problem z baterią w Samsungu Galaxy, bo praktycznie w ogóle nie trzyma mi ta bateria i mam wrażenie, że spuchła i tak szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co zrobić;/ Czy kupić taką baterię oryginalną czy może taką o zwiększonej pojemności? Czy ktoś z Was ma doświadczenia z bateriami do telefonów i mógłby mi coś podpowiedzieć? Bo jeżeli chodzi o ceny to w zasadzie zbytniej różnicy nie widziałem, więc może faktycznie ta bateria o większej pojemności będzie lepiej trzymała i posłuży na dłużej? Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś podpowiedziałby mi , gdzie takie baterie się kupuje? Portale aukcyjne? Czy typowo jakieś sklepy z artykułami do telefonów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto byłoby napisać o jaką konkretnie wersję Samsunga Galaxy chodzi... Jeśli masz na myśli jakiś z nowszych modeli to może faktycznie warto wymienić baterię na nową skoro z tą są problemy. Wiadomo, że takie oryginalne baterie nie są zbyt tanie, więc przy niezbyt drogich telefonach takie wymiany nie są zbyt opłacalne. Jeszcze tak zapytam z ciekawości... telefon jest już po okresie gwarancyjnym? Warto to sprawdzić. Może wymienią Ci baterię na nową skoro ta jest wadliwa i nie trzyma tyle ile powinna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś czy możesz wymienić tą baterię ze swojego telefonu?? Nie które modele tych nowych telefonów nie można wymienić. :/ a druga sprawa czy warto wymieniać?? Tak jak ktoś tutaj wyżej powiedział. A jak chcesz szukać baterii to masz albo allegro albo jakieś sklepy oferujące tego typu asortyment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje skupić sie raczej na oryginalnych częściach, wtedy masz jako taka gwarancję, że podziała to, cokolwiek by to nie było, troszkę dłużej. Allegro nie polecam, bo właśnie tam jest teraz oferowana masa podróbek, zobacz sobie w sklepie netowym Części Samsung - http://www.czescisam...erie,147,0.html - podaję Ci linka bezpośredniego do baterii akurat, tak jak potrzebowałeś, ale oni tam mają ogromnie szeroką ofertę części i akcesoriów właśnie do Samsunga, także jest na bank w czym wybierać. Cenowo wydają mi się też ok, a najważniejesze, że mają oryginały właśnie. Owocnego poszukiwania smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...