Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiszken

Counter-Strike: Global Offensive - dziwne freezy/lagi

Polecane posty

Cześć, podczas odpalania dowolnej gry w CSie, czy to DM, MM czy zwykłe 2v2 z kolegami gra mi freezuje w bardzo natarczywych odstępach czasowych. Problem ten mam podczas startu meczu, bądź może wystąpić parę minut od włączenia gierki. Lag charakteryzuje się tym, że gra się zawiesza, ekran faluje a dźwięki dalej są. Po chwili na sekundę, dwie pojawia sie komunikat o problemie połączenia z serwerem. Podczas laga nie słychać mnie na tsie, w grze czy na skype. Dzieje się to tylko podczas grania w CSa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, cały czas tak samo. Ruszam się i od razu freeze, gdy przestaje, ruszam się znowu i cofa mnie z powrotem na miejsce odrodzenia. Ekran faluje przy zwieszce.

EDIT: Problem z lagami zaczął się pojawiać we wszystkich grach online. Przed rozłączeniem mnie z TSa (user has timed out) nie słychać mnie przez jakiś czas, lecz ja słyszę innych. Po pewnym czasie znowu mnie łączy i tak w kółko. Dodam jeszcze, gdy podłączam telefon do komputera, robię z niego router i korzystam z pakietów komórkowych, to również coś takiego występuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...