Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

Nie mogę się zalogować na poczte

Polecane posty

Tak jak w temacie, nie mogę się zalogować na pocztę onet.pl. Wpisuje poprawnie hasło i email, ale wyskakuje błąd że zle. Co to kurna jest?? Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach. Niestety odpowiedz do pytania już zapomniałem kurde. Nie wiecie czy da się z innego konta wysłać im email z pytaniem co się stało??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie jest włączone, nie działa i pisze że jest błędne hasło. Ale pytanie pozostało, niestety nie pamiętam już jaka była odpowiedzi. Ktoś się włamał czy co?? Nie wiecie jak się z nimi zkontaktować??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy takiej sytuacji nie miałem, więc mogę tylko spekulować - napisz/zadzwoń (?) do Nich i spróbuj wyjaśnić całą sytuację od początku do końca, ale najpierw spóbuj się zalogować z innego komputera (klawiatura może szwankuje?) i wpisywać powoli litery/cyfry. Sprawdź to kilka razy. Jeśli to nie pomoże, to naprawdę nie mam pojęcia, jak możesz uzyskać dostęp do Swojej poczty - może spróbuj pogadać z Onetem, a na dowód, że to Twoje konto podaj np. listę newsletter-ów, Twojego avatara, znajomych, cokolwiek! Może jakieś e-maile wysyłałeś, to spróbuj wytłumaczyć, czego dotyczyły, do kogo je pisałeś it. Może pomoże, choć szanse na to są stosunkowo niskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz sobie słownik i po prostu ładujesz brute force ;) ( na onecie jest chyba taka możliwość). Jak dobrze pójdzie to po kilku miesiącach trafisz na dobre hasło :cool: . A tak na serio to raczej nic z tym nie zrobisz, na tym to polega - nie znasz hasła, nie wchodzisz. A to że ktoś ci zmienił hasło administratorów serwisu raczej nic nie będzie obchodzić, chyba że nastąpił jakiś wyciek z bazy danych.

[Edit]

A tak na przyszłość to używaj czegoś lepszego np gmaila a nie jakiegoś polskiego badziewia na które mail przychodzi 2 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra kiedyś miała konto na "Onecie", usunęli jej bo długo nie wchodziła. Tak jak zapytał przedmówca, "Kiedy ostatni raz logowałeś się na pocztę?". Być może masz ten sam problem co i ona. Lecz moja siostra nie przejęła się tym za bardzo. Było to konto zrobione specjalnie na lekcje informatyki, używała go tylko do wysyłania prac nauczycielowi. Utwórz sobie konto na "wp.pl", nie będziesz miał żadnych problemów. Pozdrawiam :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na onet.pl czesto tak jest nie radzę się z nimi kontaktować bo wyślą Ci druczek będą kazali wydrukować wypisać i zeskanować, to Ci dopiero wyślą nowe hasło. Chociaż na onet.pl często tak jest, że nie wejdzie Ci za nic hasło, a nikt Ci go nie zmienił i tylko odpowiedź na pytanie poratuje, radzę przerzucić się na wp.pl, tam jest 0 takich błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ostatnio także nie mógł się zalogować na pocztę (Uwaga!) właśnie na Onecie. Nigdy nie robił innych haseł i loginów - zawsze te same, które miał zapisane na kartce. Coś w tym jest, może jakiś masowy wyciek danych, albo usunięcie kont. Z mojej strony polecam Gmaila - zero spamu, zero problemów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...