Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArekJakub

Rozwiązany: [PS3] Dragon Age: Inkwizycja -problemy

Polecane posty

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem wspomnianego tytułu na konsolę Playstation 3. Niestety gra ta sprawia mi kilka problemów.

1. Od czasu do czasu gra lubi się zawiesić. Czy jest na to jakaś rada ? Czy jest to raczej znak rozpoznawczy tej części i aż do wydania stosownego "pacza" nie da się z tym nic zrobić ?

2. Okropna grafika włosów oraz zarostu i bród. Tzn. wiem, że na PS3 gra ta wygląda okrutnie, ale nie da się jakoś rozwiązać wspomnianego problemu? Przy czym rada, by po prostu zrobić łysą i gładką jak pupa niemowlęcia postać, nie wchodzi w grę ;-)

3.Czy da się jakoś powiększyć czcionkę w napisach ? Bo czytanie tych robaczków z większej odległości to katorga(dla porównania, napisy w innych grach odczytuję z tego samego miejsca bez problemów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyłącz połączenie z DA:Keep (ja nawet nie wiedziałam że mam włączone), powinno chociaż ograniczyć zawiechy. I najlepiej dać konsoli czas na zapis gry, więc jak widzisz że się sejwuje to nie zaczynaj konwersacji itp.

2. Chyba nie. W ostatnim patchu niby miało być poprawienie włosów Cullena w niektórych scenkach, ale tak poza tym to chyba trzeba się z tym pogodzić.

3. Jedyne co można to przysunąć fotel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyłącz połączenie z DA:Keep (ja nawet nie wiedziałam że mam włączone), powinno chociaż ograniczyć zawiechy. I najlepiej dać konsoli czas na zapis gry, więc jak widzisz że się sejwuje to nie zaczynaj konwersacji itp.

To raczej nie wchodzi w grę. Konsola zwykle nie jest podłączona do internetu. Co do zawieszek to narazie zaliczyłem trzy. Pierwszą podczas przebierzki po Azylu, drugą przy zachodnim obozie templariuszy i trzecia podczas tworzenia postaci(gra zasugerowała mi chyba że zamiast ratować świat ja bawię się suwaczkami oczko2.GIF ).

2. Chyba nie. W ostatnim patchu niby miało być poprawienie włosów Cullena w niektórych scenkach, ale tak poza tym to chyba trzeba się z tym pogodzić.

3. Jedyne co można to przysunąć fotel.

Wygląda więc na to, że jedyne wyjście to czekać na "pacze" które to naprawią. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...