Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GandalfCzarny

Rozwiązany: Spolszczenie do Dead Space na steam

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie;). Nie dawno zakupiłem sobie Dead Space'a(część pierwszą) i niestety gra jest po angielsku, podczas gdy wersja pudełkowa zawiera polskie napisy. Czy istnieje jakieś spolszczenie do tej gry, ew. czy jest możliwość by sprawić, żeby gra była po polsku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomniało - otóż jakiś czas temu m.in. na stronie CDA przeczytałem, że kto posiada gry od EA, choćby Dead Space na Steamie to mając konto na Originie automatycznie ci przypasowują te dwa tytuły do tego konta. A dodam, że jedynka posiada na platformie elktroników polską wersję. Z tego, co wiem redaktorzy CDA sprawdzali ten fakt i rzeczywiście Dead Space zakupiony na platformie Valve skutkuję przuporządkowaniem tych tytułow do Origina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spolszczyć wersję Dead Space pobraną ze Stema

A. Otwieramy rejestr

B.Szukamy takiego kluczą HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts

C.Rozwijamy klucz i wjednym z pod kluczy jak naciśniecie to będziecię mieć długi żądek cyferek jest to tak zwany cd-key

Jak się nie mylę to ten

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Dead Space\ergc

D.Kopiujemy sobie wszystkie cyferki

D1.Teraz eksportujemy cały klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts np na pulpit to tak dla bezpieczeństwa i kasujemy cały klucz z rejestru

D2.Wasza decyzja czy kasujecie sobie wersję gry ze steam

E.Idziemy na stronę http://store.origin.com/ rejestrujemy się

F.Pobieramy aplikację orgini instalujemy

G.Odpalmy originy i logujemy się kontem które utworzyliśmy w punkcie E

H.Gdy jesteśmy już zalogowani w zakładce moje gry jak dobrze pamiętam jest podaj kod produktu

Wklejamy wcześniej skopiowany klucz ze steam i możemy już pobrać całą grę z językiem polskim

Jest to w pełni legalne

Przepraszam za lekko nie precyzyjny opis ale usunołem klucz rejestru gry storzony przez steam i aplikację orgini i piszę to z pamięci

Podziękowanie dla goliat który udzielił ważnej informacji jak mieć wersję PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...