Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DawioSkorpion

Tomb Raider GOTY , THE KING OF FIGHTERS XIII , KING'S BOUNTY: WARRIORS OF THE NORTH - VALHALLA EDITION STEAM , Thunder Wolves , Tropico 4

Polecane posty

Troszkę doszło mi parę gier na wymianę biggrin_prosty.gif więc zakładam ponownie temat tak wiec:

Gifty Steam:


Tomb Raider GOTY Edition
Tropico 4 Collector's Bundle
Gun Monkeys
Dead Island: Epidemic

Klucze Steam:


THE KING OF FIGHTERS XIII
KING'S BOUNTY: WARRIORS OF THE NORTH - VALHALLA EDITION
Thunder Wolves

Mogę sprzedać jak i również wymienić za jakiś ciekawy ekwipunek steam wink_prosty.gif ale czekam na wasze propozycje....

a i link do szybszego handlu:

http://steamcommunit...;token=ZYKvGfDz

Ps. Nie interesują mnie klucze na inną platformę niż steam. W propozycji wymiany proszę o podanie nazwy gry plus czy oferujesz klucz/gift...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ajaccio

I może jeszcze frytki do tego? Już nie raz pisałem, iż nie interesują mnie gry na inne platformy niż steam + oferujesz śmieszną wymianę klucze warte po jednej karcie kolekcjonerskiej ponieważ są na śmieszną platforme pfff nawet Ci nie podziękuję za ofertę bo jest jak dla mnie ona śmieszne i na NIE

@ Paindemonium

Naprawdę? Jesteś aż takim idiotą iż nie potrafiłeś przeczytać dosłownie jednego postu wyżej (a nawet jedynego z odpowiedzi) w którym koleś proponuje tę grę + jeszcze jedną za tą którą ty chcesz? Na NIE....

Ps. Dla szanownej modernizacji która ma zawyżoną ocenę o sobie i może uznać to za obrazę czy też wulgaryzm przypominam iż zwrot idotyzm/idota nie jest wulgarny ponieważ wyparł go debil/debilizm...

@kamilozo

Poszło PW

@ gh0stX

NIE INTERESUJĄ MNIE KLUCZE NA INNĄ PLATFORMĘ NIŻ STEAM !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawioSkorpion

Byłeś już kilkukrotnie upominany za chamskie zwroty do innych forumowiczów. Jak widać, nawet urlop nie przyniósł efektu i wciąż nie jesteś w stanie zachowywać się spokojnie. Ponieważ sprawiasz w Targowisku same problemy, musimy się pożegnać. Zostajesz zbanowany, a temat oczywiście zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...