Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MasterBuster

Rozwiązany: Counter-Strike: Global Offensive - Dostanie Bana bez powodu

Polecane posty

Witam

Dziś (28.02.15r) dostałem "Unbana" o godzinie 10:00 za słusznego bana.Po zagraniu 3 rankedów (2 wygranie 1 przegrany) na ostatnim kolega zrobił głosowanie na Wyrzucenie Afkera/Laggera i ja je zaakceptowałem. Nie raniłem członków drużyny, tylko raz siebie zraniłem granatem. I po końcu meczu dostałem Bana na 7 dni. Pytanie pozostanie, za co? Jak napisze do Volvo (Valve) to mogę dostać ubana? czy czekać 7 dni?

Wysłać powtórkę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tą samą sytuację dwukrotnie. Niestety musisz cierpliwie odcierpieć swoją karę, bo [CIACH] nie może nic z tym zrobić. Jest to błąd ich systemu, przez który gracze muszą cierpieć. W grę jest wbudowany system naliczający ci przewinienia, i gdy zbliżasz się już do jego górnej granicy i nawet nie zrobisz nic złego (właśnie głosowanie za wyrzuceniem cheatera) jet uznawane za przewinienie i dostajesz 7 dniowego bana. Po zakończeniu kary masz dwa wyjścia: albo nie grasz w CS przez 1-2tygodnie, żeby ci się to wyzerowało, albo graj, ale pod żadnym pozorem nie głosuj za kickami, nie strzelaj w swoich, nie zabijaj, nie rage'uj na chacie etc.

Przekręcanie nazw firm nie jest mile widziane. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...