Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DetectiveLester

Steam - wyłączanie się gier

Polecane posty

Cześć. Podczas próby włączenia, gry się po prostu wyłaczają np. Skyrim (przy logo Bethesdy), Gta4 (po 2 logo Rockstara), Risen 2 (nic się nie pojawia, parę sekund jest jedynie czarny ekran). Próbowałem wszystkie włącznie z formatem. Zmieniłem dźwięk na wszystkie mozliwe Hz, mam najnowsze sterowniki grafiki, z rożnych źródeł instalowałem Physx (mimo, że mam Radeona), DirectX też jest raczej najnowszy. Nie mam już siły na walkę z tym, dlatego proszę Was o pomoc w diagnozie. Najgorsze jest to, że po formacie wszystko działało, a jak dziś próbowałem włączyć to po prostu się nie odpala. W przypadku Risena kolega wysłał mi swoje pliki z folderu "System" (ma pirata), wkleiłem je do siebie i wtedy wszystko śmigało, ale jak mówiłem dziś już się nie włącza. U mnie wszystkie gry oryginalne, na Steam, wszystko pobrane przez niego. Bardzo proszę o pomoc, gdyż ja nie mam już pomysłów icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

CPU: Intel i5-3450

MOBO: ASRock B75 Pro3-M

GPU: Sapphire HD6790 1GB

RAM: 4 gb GOODRAM

PSU: XFX 550V

Windows 7 64 bit

P.S. Borderlands 1 włączą się normalnie.

DxDiag.txt

DxDiag 64 bit.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...