Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

archan

Rozwiązany: Mass Effect - klatkuje, wyłącza się

Polecane posty

Witam. Mimo spełnionych wymagań sprzętowych mam problemy z płynnością gry. Gra zwalnia nawet na najniższej możliwej rozdzielczości i z wszystkimi ustawieniami na minimum. Czasami na otwartej przestrzeni chodzi w miarę płynnie, by chwilę potem zacząć klatkować lub całkiem się zaciąć. Dodatkowo przy przerywnikach filmowych całkiem staje i potrzebuje nawet kilku minut, by wyświetlić daną sekwencję. Po zainstalowaniu patcha 1.01a, dodatkowo po skorzystaniu z opcji "wznów grę" gra sama się wyłącza.

Konfiguracja:

Procek: Intel Pentium D CPU 2.66 GHz

RAM: 2.00 GB DDR 2

Karta graficzna: Nvidia GeForce 8600 GT 512 MB

Płyta główna: Intel NetBurst

System operacyjny: Windows XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przeinstalować grę i zaktualizować sterowniki od karty graficznej i nie instaluj tego nieszczęsnego patcha mi też po nim gra cięła się wszędzie mimo, że przed jego instalacją gra spokojnie chodziła mi na średnich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm...

Niestety, ale jest to kolego wina procesora, sam korzystając z dokładnie takiego samego procka (Pentium D 2.66 Ghz)

miałem problemy z uruchamianiem Mass Effect (błędy przy uruchamianiu, czasami potem, przycinał napis Bioware).

Musisz niestety kolego kupić nowego procka (zauważalna poprawa w moim przypadku).

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW. - Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...